کد خبر: 704090
تاریخ انتشار :

نا گل زمان: پدرم جاسوس بود و خودکشی کرد!

مربی تیم ملی آلمان فاش کرد که وقتی 20 ساله بود، پدرش خودکشی کرد و آنها را تنها گذاشت.

نا گل زمان: پدرم جاسوس بود و خودکشی کرد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، صحبت کردن در مورد زندگی خصوصی خیلی معمول نیست، اما یولیان ناگلزمن در اشپیگل از آن صحبت کرد؛ جایی که به یک قسمت غم انگیز زندگی خودش اشاره داشت.

اتفاقی تراژیک که در 20 سالگی مجبور به رویارویی با آن شد. سرمربی فعلی آلمان در مصاحبه ای گفت که پدرش جاسوس بود و خودکشی کرد.

ناگلزمان گفت: «من اغلب به آن روز فکر می کنم. در آن زمان من در یک دوره مربیگری در اوبرهاچینگ، نزدیک مونیخ بودم و داشتم کارت C مربیگری را در آنجا می گرفتم. ناگهان مدیر دوره به من گفت لطفا بیا بیرون. سپس من یک شوخی کردم و چیزی شبیه این پرسیدم که یعنی این اندازه خوبم؟ لحظه بعد جلوی یکی از اقوامم بودم که به من گفت، پدرت خودکشی کرده است.»

ناگلزمان ادامه داد: «پدرم نامه خداحافظی باقی نگذاشته بود و هیچ توضیحی وجود نداشت. اما روشی که او جان خود را از دست داد، روشن کرد که تصمیمش کاملاً آگاهانه بود. طبعا برای خانواده بسیار سخت است، اما به من کمک کرد که بدانم او واقعا می خواست بمیرد و این فریاد برای کمک یا یک علامت نبود. فکر می کنم باید به چنین تصمیمی احترام بگذارم.»

ناگلزمن در پایان گفت: «من دقیقاً نمی‌دانم چه کاره بود. او در سرویس مخفی مشغول بود اما مطمئناً در بخش مدیریت نبود و اجازه نداشت در مورد کارش صحبت کند. همچنین به همین دلیل بود که او اغلب می‌گفت فشار زیادی تحمل می کند. او انسان بسیار بامزه ای بود که زیاد شوخی می کرد و همیشه می خندید. دوست داشت با دوستانش باشد، گیتار می زد و همیشه می خواند.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها