کد خبر: 704361
تاریخ انتشار :

نظر بزرگ‌ترین سرمربی تاریخ والیبال درباره انتخاب ایران

پرافتخارترین مربی والیبال جهان معتقد است که موریس مو تا پائز مهارت‌های خاصی دارد که او را سرمربی تیم‌های بزرگ جهان خواهد کرد.

نظر بزرگ‌ترین سرمربی تاریخ والیبال درباره انتخاب ایران
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، برناردو رزنده پرافتخارترین مربی والیبال دنیا که سال‌ها هدایت تیم ملی زنان و مردان برزیل را برعهده داشت، درخصوص ماتو پائز سرمربی تیم ملی والیبال مردان ایران اظهار کرد: رابطه شخصی و حرفه‌ای من با این مربی (موریس موتا پائز) سال‌ها پیش آغاز شد. سال‌هایی که هنوز مربی تیم والیبال زنان برزیل بودم. در همه تورنمنت‌هایی که ما با هم در اروپا و سایر نقاط بازی می‌کردیم، ماتو مشاهده و در مورد تیم‌های برتر جهان مطالعه می‌کرد. از آن موقع به بعد پائز در تمرینات شرکت کرد و از آن زمان شروع به تبادل تجربیات و اطلاعات کردیم.

زمانی که در سال 2001 مدیریت تیم مردان را شروع کردم، این رابطه شکل گرفت و حتی نزدیک‌تر شد و من او را به عنوان دستیار مربی در اروپا در نظر گرفتم. سال‌ها گذشت و در 3 دوره المپیک 2008، 2012 و عمدتاً 2016 او در چندین دوره عضو تیم فنی برزیل شد و با انتخاب برنامه‌های او توانستیم به سمت جلو حرکت کنیم.

وی صاحب تجربه بین‌المللی عظیمی است و اشتیاق زیادی به والیبال و کار روزانه و «مهارت‌های» فردی یک مربی و رهبری را دارد و تیم‌های او به دلیل مهارت‌های فنی و غیر فنی شامل ارتباطی، همدلی، رهبری و نظم عملکرد بسیار بالایی خواهند داشت و من به خوبی درک می‌کنم که این مهارت‌ها پائز را سرمربی تیم‌های بزرگ والیبال جهان خواهد کرد.

من از همکاری عظیمی که او با پروژه ما برای رشد و توسعه حرفه‌ای ورزشکاران انجام داد، بسیار سپاسگزارم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها