کد خبر: 704378
تاریخ انتشار :

فوری: محرومیت محمدعلی گرایی بخشیده شد

پس از پیگیری‌های فدراسیون کشتی و با پرداخت نزدیک به 460 میلیون تومان جریمه، اتحادیه جهانی کشتی محرومیت محمدعلی گرایی را بخشید.

فوری: محرومیت محمدعلی گرایی بخشیده شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اتحادیه جهانی کشتی با توجه به رفتار غیر ورزشی محمدعلی گرایی در رقابت‌های جهانی 2023 صربستان، این کشتی گیر را اواخر آبان ماه سال جاری به مدت یک سال از حضور در میادین کشتی همراه با پرداخت جریمه‌های سنگین محروم کرد.

فدراسیون کشتی با گرفتن وکیل پیگیر روند کار این فرنگی کار عنوان دار شد و در نهایت با پرداخت مبلغ 7 هزار فرانک بعنوان جریمه محرومیت گرایی بخشیده شد و این کشتی گیر می‌تواند از روز 13 فروردین ماه 1403 به میادین کشتی بازگردد.

فدراسیون کشتی علاوه بر پرداخت این جریمه، نسبت به پرداخت دستمزد وکیل پرونده نیز اقدام کرده است.

گرایی در ماه‌های اخیر به دلیل این محرومیت از میادین کشتی دور مانده بود، حالا می‌تواند به اردوهای تیم ملی دعوت شده و حتی شانس حضور در انتخابی تیم ملی جهت شرکت در المپیک را به دست آورد. در غیاب او در وزن 77 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران دچار معضل جدی شده بود و حالا با بازگشت گرایی معادلات این وزن پیچیده خواهد شد.

باید دید تصمیم حسن رنگرز برای بازگشت گرایی به چرخه انتخابی چیست و آیا کاپیتان تیم ملی کشتی فرنگی فرصت حضور در آخرین المپیک دوران قهرمانی خود را به دست می‌آورد یا خیر.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها