کد خبر: 704618
تاریخ انتشار :

بازخواست اسطوره عراقی به خاطر فغانی!

فدراسیون فوتبال عراق باید توضیحات خود را درباره اظهارات یونس محمود علیه علیرضا فغانی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کند.

بازخواست اسطوره عراقی به خاطر فغانی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، علیرضا فغانی قضاوت دیدار تیم‌های ملی عراق و اردن در جام ملت‌های آسیا را بر عهده داشت و در شرایطی که عراق از حریف خود پیش بود، ایمن حسین را به دلیل نحوه شادی او پس از گلزنی از بازی اخراج کرد تا اینکه اردن در 5 دقیقه دو گل به ثمر برساند و با حذف عراق به دور بعد راه پیدا کند.

پس از این مسابقه، یونس محمود، نایب رئیس فدراسیون فوتبال عراق، در اظهاراتی تلویزیونی خواستار عذرخواهی کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا از مردم عراق و حذف علیرضا فغانی از داوران جام ملت‌های آسیا بود و اعتقاد داشت با اشتباهی که فغانی در برابر عراق انجام داده، رویای چهل میلیون نفر نابود شده است.

پس از گذشت حدود یک ماه از این مسابقه، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرده که آنها باید توضیحات خود را درباره اظهارات یونس محمود ارسال کنند تا در خصوص او تصمیم‌گیری شود.

فدراسیون فوتبال عراق روز جمعه در سایت رسمی خود اعلام کرد: فدراسیون پیامی از کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص اظهارات نایب رئیس دوم فدراسیون پس از بازی عراق و اردن در جام ملت‌های آسیا دریافت کرد و فدراسیون ظرف دو روز به این استعلام.ها پاسخ رسمی خواهد داد.

فدراسیون عراق همچنین درباره شکایت شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، از محمود نیز توضیح داد و گفت: اخبار منتشر شده در رسانه‌ها بی اساس است.

یونس محمود که در حال حاضر نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال عراق است، گل پیروزی عراق در فینال جام ملت‌های آسیا 2007 را به ثمر رسانده و اسطوره فوتبال این کشور محسوب می‌شود و حالا باید دید کمیته انضباطی AFC چه تصمیمی در خصوص اعتراض تند او به عملکرد فغانی خواهد گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها