کد خبر: 704720
تاریخ انتشار :

نه رئال نه والنسیا: شب، شب وینیسیوس بود

سفیدپوشان مادرید امشب در بهترین فرم خود نبودند اما وینیسیوس با خلق یکی از بهترین شب‌هایش در این فصل، انتقامش را از هواداران والنسیا گرفت.

 نه رئال نه والنسیا: شب، شب وینیسیوس بود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بازی والنسیا و رئال مادرید در مستایا با حواشی زیادی آغاز شد. حواشی و جنجال‌هایی که کاملاً قابل پیش‌بینی بود. در هنگام حرکت اتوبوس رئال به سمت استادیوم، پلیس آنها را از مسیر دیگری برد تا از سیل هواداران والنسیا در امان باشند اما هواداران رقیب در استادیوم از خجالت وینیسیوس جونیور و کارلو آنچلوتی درآمدند.

در هنگام اعلام ترکیب رئال در استادیوم، هواداران والنسیا پس از خواندن نام کارلو آنچلوتی و وینیسیوس جونیور توسط گوینده ورزشگاه، این دو نفر را هو کردند و در شعارهایی خطاب به آنها گفتند «شما یک مشت آشغال هستید.»

بنرهای آنها نیز حاوی توهین‌هایی به ستاره برزیلی رئال بود. آنها با طرحی گرافیکی وینگر رئال را «پینوکیوس» نامیدند. هواداران والنسیا معتقدند وینیسیوس در مورد اتفاقات فصل گذشته به دروغ گفته که آنها به تو توهین نژادی کرده‌اند.

با این حال با تمام این حواشی بازی آغاز شد. وینیسیوس در بیشتر دقایق نیمه اول توسط هواداران هو شد و شاید همین باعث شد که تا ثانیه‌های پایانی ۴۵ دقیقه اول نتواند خود را نشان دهد. او گل اول رئال را پیش از سوت پایان نیمه اول زد و سپس مشتش را به سمت هواداران رقیب گرفت اما این برای ساکت کردن مستایا کافی نبود چون آنها قبلا دو گل زده بودند و این گل وینیسیوس فقط اختلاف را کم کرد. او برای انتقام باید تلاش بیشتری می‌کرد.

 

دیگر بازیکنان رئال برای زدن گل مساوی و گریختن از شکست خارج از خانه همه توان‌شان را گذاشتند اما همه ناکام ماندند چون دست سرنوشت وینیسیوس را برای زدن گل مساوی مقدر کرده بود. او پس از سانتر براهیم دیاز با ضربه سر دروازه بدون سنگربان والنسیا را باز کرد و این‌بار موفق شد به هدفش برسد. خاموشی مستایا پس از ۷۶ دقیقه. او از همان بازی فصل گذشته که مورد توهین هواداران قرار گرفت این لحظه را در ذهن خود تصور می‌کرد و امشب موفق شد آن را عملی کند. پس از گل مساوی به سمت هواداران حریف رفت و آنها را به سکوت دعوت کرد.

با اینکه گل ستاره برزیلی سوت‌ها علیه او را کم و مقداری مستایا را ساکت کرد اما در لحظات پایانی جنجال و حاشیه دیگری آغاز شد. سوت پایان بازی توسط داور در حالی‌که حمله رئال در جریان بود و ثانیه‌هایی پس از آن گل جود بلینگام به ثمر رسید، درگیری‌های جدیدی را آغاز کرد. این بار وینیسیوس و هواداران والنسیا در متن این جنجال قرار ندارند و باید دید سرنوشت قسمت جدید حواشی والنسیا و رئال چه خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها