کد خبر: 704751
تاریخ انتشار :

اتهام بزرگ: باید مراقب فابریتزیو رومانو باشی

مشهورترین خبرنگار نقل و انتقالاتی دنیا در مظان اتهامی قرار دارد که می‌تواند برای او رسوایی بزرگی در پی داشته باشد.

اتهام بزرگ: باید مراقب فابریتزیو رومانو باشی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، «هیر وی گو»، یکی از جملاتی است که هر هواداری انتظار دارد در شبکه‌های اجتماعی از روزنامه‌نگار متخصص نقل و انتقالات، فابریتزیو رومانو، درباره انتقالی که در آستانه بسته شدن برای تیمش است، بخواند. 

این شخصیت مشهور ایتالیایی به تایید غیررسمی تعداد زیادی از خریدهای انتقالاتی دنیا تبدیل شده است. به این ترتیب که با تایید او دیگر می‌تواند یک انتقال را قطعی دانست. انتقالی که هنوز رسمی شده ولی می‌توان آن را رسمی دانست و تا ساعات، روزها یا ماه‌های بعد خبر او قطعا تایید خواهد شد.

اما اکنون کار رومانو توسط رسانه‌ها در دانمارک زیر سوال رفته است. 

در "Tipsbladet" (هفته نامه ورزشی) آن‌ها رومانو را متهم می‌کنند که «سخنگوی دلال‌ها و ایجنت‌هایی است که می‌خواهند بازیکنان خود را تحمیل کنند» و حتی در ازای حضور در شبکه‌هایشان سود می‌برد. اینکه او در ازای دریافت پول با اخبارش بر روی باشگاه فشار می‌گذارد که یا راضی به فروش او شود و یا قراردادش را با مبلغ بیشتری تمدید کند. 

این اظهارات پس از بررسی این رسانه و پس از گزارش رومانو از وضعیت رونی بردغجی، بازیکن کپنهاگن، صورت می‌گیرد. روزنامه‌نگار ایتالیایی معتقد است که این اتهام فاقد هرگونه صحت است و علیه رسانه دانمارکی اقدام قانونی خواهد کرد.

رومانو اخیرا در شبکه‌های اجتماعی خود نوشت: «رونی بردغجی، مورد عجیب از یکی از بهترین استعدادهای اروپاست. از بهترین گلزن با 10 گل برای کپنهاگن تا صفر دقیقه در اولین بازی‌های سال 2024. دلیلش این است که بردغجی قصد امضای قرارداد بلندمدت جدیدی ندارد و از تابستان تنها 18 ماه تا پایان قراردادش فاصله دارد در حالی که چند باشگاه را خواهان خود می‌بیند.»

این اطلاعات توسط خود کپنهاگن تکذیب شد و رسانه‌های دانمارکی را به بررسی صحت آن سوق داد.

به گفته رسانه‌های دانمارکی، رومانو با بهره‌گیری از تعداد فالوئرهای زیاد خود در شبکه‌های اجتماعی که در آن 20 میلیون دنبال کننده در توئیتر سابق، دو میلیون مشترک در یوتیوب و 27 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، در ازای دریافت پول، خدماتی را به افراد مختلف مرتبط با فوتبال ارائه می‌کند.

انتشار هر خبر در کانال‌های رومانو با نرخ‌هایی مانند 1000 دلار برای یک پست در شبکه‌های اجتماعی و تا 6000 دلار برای یک ویدیو است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها