کد خبر: 704823
تاریخ انتشار :

مس 2 - استقلال صفر: تیم نکونام خیلی زود حذف شد!

مس رفسنجان دست به کار بزرگی زد و توانست با دو گل از سد استقلال عبور کند تا تیم نکونام در همان دور نخست از جام حذفی کنار برود.

مس 2 - استقلال صفر: تیم نکونام خیلی زود حذف شد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دور یک شانزدهم نهایی جام حذفی برابر مس رفسنجان تن به شکست داد تا آبی پوشان خیلی زود وداع تلخی با این مسابقات داشته باشند.

نخستین موقعیت جدی بازی را مهاجم سابق آبی‌ها از دست داد. شهباززاده در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه و پس از خطای لک به روی مرادمند، استقلال صاحب ضربه پنالتی شد ولی خود لک توانست ضربه حردانی را مهار کند.

پس از آن بود که میزبان توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. روی حرکت خوب واسعی از سمت چپ، این بازیکن وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس در عرض خوب، توپ را به محمدمهدی محبی رساند و این بازیکن نیز با یک ضربه بغل پای ساده، گل نخست تیمش را به ثمر رساند.

محبی در نیمه دوم می‌توانست گل دوم خودش و مس را به ثمر برساند ولی قدر فرصت به دست آمده را ندانست و حسینی در موقعیت تک به تک، توپ او را مهار کرد. دقایقی بعد منتظر محمد در شرایط مشکوک به آفساید با حسینی تک به تک شد و با ضربه‌ای چیپ دروازه را باز کرد.

در ادامه استقلال و مس رفسنجان موقعیت‌های بسیار خوبی داشتند که از دست رفتند. در نهایت مس رفسنجان با نتیجه دو بر صفر به پیروزی دست یافت تا تیم جواد نکونام خیلی زود و در همان دور یک شانزدهم نهایی با مسابقات خداحافظی کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها