کد خبر: 704860
تاریخ انتشار :

شوک محرم بعد از برد بزرگ: بازی بعد نیستم!

سرمربی مس رفسنجان بعد از برد مقابل استقلال در رختکن تیمش خطاب به بازیکنان اعلام کرد اگر مشکلات حل نشود، بازی بعد روی نیمکت تیمش نخواهد بود!

شوک محرم بعد از برد بزرگ: بازی بعد نیستم!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مشکلات مالی مس رفسنجان در فصل جاری یکی از موضوعات مهم در فوتبال ایران بوده است؛ مسی‌ها در ماه‌های گذشته همواره مشکلات زیادی داشته‌اند، اما با همه احوال جلو رفتند و کارشان را پیش بردند.

بعد از حضور محرم نویدکیا در سمت سرمربی مس رفسنجان مدیران این باشگاه به حساب قول‌هایی که از شرکت مس دریافت کرده بودند، به اول قول دادند که تا 15 اسفندماه مشکلات حل می‌شود، اما تا کنون (یک روز قبل از وعده) مشکلات پابرجاست.

اعضای تیم مس رفسنجان تا کنون 35 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند و همین مسئله سبب شد تا محرم نویدکیا بعد از برد مقابل استقلال در رختکن تیمش تهدید به کناره‌گیری کند.

از رفسنجان خبر می‌رسد که محرم نویدکیا بعد از برد تیمش در رختکن ضمن تشکر از بازیکنان حرف‌های شوکه‌کننده‌ای را بر زبان آورده است.

نویدکیا در حالی که مدیران باشگاه مس رفسنجان هم در رختکن حضور داشتند، خطاب به بازیکنان گفته که با توجه به وعده‌ای که دریافت کرده، انتظار دارد طی دو سه روز آینده مشکلات مالی باشگاه برطرف شود و بازیکنان به مبالغ مد نظر خود برسند. او حتی اعلام کرده که اگر مشکلات در روزهای آینده حل نشود، بازی بعدی روی نیمکت مس حضور نخواهد داشت!

در حالی که مردم رفسنجان بابت برد مقابل استقلال خوشحال هستند، نویدکیا با این اقدام شوک بزرگی به آنها وارد کرده است. سرمربی نارنجی‌پوشان انتظار دارد مشکلات باشگاه مس در روزهای آینده از سوی شرکت مس ایران حل شود و با توجه به این تفاسیر باید دید چه اتفاقاتی را در خصوص باشگاه مطرح لیگ برتر ایران شاهد خواهیم بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها