کد خبر: 704907
تاریخ انتشار :

کدام 70 میلیون، رئال بایرن را بازی می‌دهد!

رئال مادرید از یک سال پیش بازی‌ای را با بایرن شروع کرده که دیگر چیزی تا پیروزی در آن فاصله ندارد.

کدام 70 میلیون، رئال بایرن را بازی می‌دهد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید تنها با اخبار جذب کیلیان امباپه زندگی نمی‌کند. ماشین رئال متوقف نمی‌شود و برنامه ریزی وارد مرحله تعیین کننده خود به خصوص برای تقویت تیم در تابستان شده است. 

اتفاقی که برای این بازیکن فرانسوی افتاد و پیوستن به رئال با اتمام قراردادش در پی اس جی، ممکن است در آینده نزدیک به چیزی عادی تبدیل شود. 

استراتژی تمدید قرارداد، امضاهای بلندمدت و فوتبالیست‌های تحت کنترل باشگاه با امکان بازگشت، رسیدن به اهداف را آسان‌تر می‌کند تا در زمان مناسب و دقیق منتظر انجام عملیات‌های گرانقیمت نباشند. این به اقتصاد سالم و پویا و به نظم رختکن کمک می‌کند.

مورد آلفونسو دیویس بهترین مثال است. همیشه با احترام به بایرن، رئال کاری که باید را انجام داده است: صحبت با اطرافیان مورد اعتماد دیویس و انتقال پیام باشگاه برای عدم تمدید با بایرن. رهبران باشگاه مادریدی می‌دانند چگونه حقه‌های خود را بازی کنند. 

رئال مادرید این بازیکن کانادایی را در موقعیت عالی قرار داده، تا جایی که می‌گویند او حالا نزدیک‌تر از همیشه به برنابئو است. این فوتبالیست ارزشمند، علاقه رئال مادرید و بایرن را با خود دارد ولی واقعیت این است که هر روز که می‌گذرد، به نظر می‌رسد آینده او بیشتر به سانتیاگو برنابئو نزدیک می‌شود.

بایرن مصمم است این مدافع کناری را بفروشد، به خصوص وقتی مطمئن شود، دیویس نمی‌خواهد قراردادش را که در سال 2025 به پایان می‌رسد، تمدید کند. صحبت از 50 یا 70 میلیون یورو به عنوان قیمتی است که بایرن برای جدایی او در تابستان آینده تعیین کرده است، رقمی که رئال مادرید فعلاً قصد ندارد آن را بپردازد.

سوال واضح است: آیا رئال نیاز شدیدی به انجام هزینه قابل توجه برای فصل آینده دارد؟ در حال حاضر پاسخی که در والدبباس می‌دهند این است که می‌توانند بدون مشکل تا پایان قرارداد دیویس صبر کنند. اینجا هیچ عجله‌ای نیست، به خصوص که رئال همین تابستان می‌تواند میگل گوتیرز را با رقمی بسیار اندک از خیرونا برگرداند.

با فرلاند مندی و فران گارسیا، هر دو تحت قرارداد، خیال رئال از سمت چپ راحت است و نیاز به عجله و آشفتگی نیست. البته که انتقال دیویس سمت چپ رئال را بسیار بهتر خواهد کرد اما رئال نیاز فوری به خرید او ندارد. مشکل اما با فشاری است که دیویس در بایرن برای تمدید دریافت می‌کند و اینکه ادامه او در تیم باواریایی چقدر پیچیده خواهد بود.

بایرن یکی از باشگاه‌هایی است که برای انجام برنامه‌های فصل بعد خود تا ژوئن صبر نمی‌کند. با توجه به اینکه داوید آلابا دو سال پیش در اواسط دسامبر اعلام کرد که ادامه نخواهد داد، عجیب نیست اگر بایرن در هفته‌های آینده دیویس را نیز به طور رسمی وارد بازار کند و در آن زمان به نظر می‌رسد که رئال مادرید برای کم کردن رقم نهایی انتقال وارد مذاکره جدی خواهد شد. 

از یک سال پیش این بازی شروع شده و شاید یک سال دیگر نیز طول بکشد. رئال آرام ولی مطمئن است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها