کد خبر: 705013
تاریخ انتشار :

واکنش مدیر برنامه افشین قطبی به شایعات اخیر!

مهدی حاج‌باقر، مدیر برنامه افشین قطبی، تاکید کرد شایعات اخیر در مورد آینده سرمربی به هیچ عنوان حقیقت ندارد.

واکنش مدیر برنامه افشین قطبی به شایعات اخیر!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، حدود یک ماه قبل و بعد از اتمام رقابت‌های جام ملت‌های آسیا بود که امیر قلعه‌نویی در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده و اذعان داشت از حضور افراد جدید در کادر فنی خود در تیم ملی استقبال می‌کند. او حتی پا فراتر گذاشته و از افشین قطبی، سرمربی سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس، نام برده و مدعی شد با توجه به رابطه خوبی که با او دارد، علاقه‌مند است وی نیز در کادر فنی تیم ملی ایران در آینده حضور داشته باشد.

همین مصاحبه قلعه‌نویی باعث شد شایعات فراوانی در مورد احتمال بازگشت افشین قطبی بعد از پنج سال به ایران شکل بگیرد. او آخرین بار در مقطعی کوتاه در باشگاه فولاد در خوزستان فعالیت داشت و علی‌رغم کسب نتایج خوب به خصوص برابر مدعیان، بعد از نیم فصل ایران را ترک کرد.

البته در همان مقطع خود افشین قطبی نیز در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده و مدعی شد هنوز پیشنهادی رسمی از سوی تیم ملی ایران یا امیر قلعه‌نویی به دست او نرسیده و به همین علت او نمی‌تواند واکنشی به این شایعات داشته باشد. اما در ساعات اخیر شایعاتی در مورد احتمال بازگشت افشین قطبی به تیم ملی ایران و البته حضور همزمان او در باشگاه اف‌سی ونکوور در کانادا به عنوان سرمربی منتشر شده بود که از همان ابتدا نیز کمی عجیب به نظر می‌رسید. همچنین برخی رسانه‌ها اخباری در مورد آینده افشین قطبی و مواردی از این دست منتشر کردند که منجر به واکنش مدیر برنامه این سرمربی باتجربه شد.

بعد از انتشار این شایعات، با مهدی حاج‌باقر، مدیر برنامه و دوست صمیمی افشین قطبی تماس گرفتیم تا حقیقت را از زبان او بشنویم. حاج‌باقر که از خواندن این اخبار بسیار متعجب شده بود، تاکید کرد هیچ پیشنهادی به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال ایران یا امیر قلعه‌نویی به دست افشین قطبی نرسیده و به همین علت او نیز نمی‌تواند پاسخی به این شایعات داشته باشد. این اخبار اخیر مؤید آن بود که افشین قطبی پیشنهاد فدراسیون فوتبال را رد کرده و با حضور در ایران مخالفت کرده است. این در حالی است که مدیر برنامه قطبی تاکید کرد هنوز این شایعات حقیقت ندارد و هنوز اصلاً پیشنهادی مطرح نشده که پاسخی از سوی قطبی به آن داده شود.

بعد از تجربه فعالیت در کشورهایی مثل ژاپن و چین، افشین قطبی در یک سال اخیر در فوتبال کانادا و تیم تازه تاسیس اف‌سی ونکوور مشغول به فعالیت شده و جالب اینجاست که این سرمربی در هفت بازی آخر لیگ کانادا موفق به کسب پنج پیروزی شد. افشین قطبی در تیم جدید خود دست به جوان‌گرایی زده و بازیکنانی حتی با رده سنی ۱۶ و ۱۸ سال نیز در ترکیب تیم او به میدان می‌روند. همچنین دو بازیکن در تیم ملی کانادا، یکی در لبنان و یکی نیز در تیم ملی هائیتی از ترکیب تیم افشین قطبی حضور دارند و روند نتایج اف‌سی ونکوور در ماه‌های اخیر مثبت بوده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها