کد خبر: 705030
تاریخ انتشار :

وضعیت پیچیده تیمی که رنگ لباس و لوگو را عوض کرد!

اوضاع مالی و اداری باشگاه خوشه طلایی رضایت خسرو حیدری را جلب نکرده و سرمربی جدید این تیم شرایط خوبی را پشت سر نمی‌گذارد.

وضعیت پیچیده تیمی که رنگ لباس و لوگو را عوض کرد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، خوشه‌طلایی این روزها با هدایت خسرو حیدری در لیگ آزادگان روزهای حساسی را پشت‌سر می‌گذارد. تیمی که قرار بود با انتقالش به شهر مشهد از مشکلات مدیریتی فرار کند حالا در بحران‌های جدیدی قرار گرفته است.

خوشه‌طلایی که زمزمه‌های انتقالش از ساوه به مشهد شنیده می‌شد، هنوز وضعیت بلاتکلیفی دارد که این شرایط سبب شده نه مالکین فعلی و نه مالکین سابق برای حل مشکلات فعلی تیم پیش‌قدم نشوند.

خوشه‌طلایی این روزها در تهران تمرین می‌کند و فقط برای انجام بازی‌هایش به مشهد می‌رود، اما ظاهرا تیم مدیریتی جدید هم در حل مشکلات این تیم ناکام بوده است.

این تیم در سه هفته گذشته با خسرو حیدری و خریدهای جدیدش دو بازی سخت مقابل رقبای مستقیمش داشته که در هر دو بازی کارت کادرفنی و تعدادی از بازیکنان جدید این تیم صادر نشد.

اگر مشکلات مالکیتی این تیم ادامه‌‌دار باشد، ممکن است در روزهای آینده خسرو حیدری از هدایت این تیم کناره‌گیری کند. حیدری که هنوز قراردادش ثبت نشده به شدت از مشکلات مدیریتی تیمش دلخور است و به همین دلیل سرمربی تیم خوشه‌طلایی در تمرین امروز غایب بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها