کد خبر: 705050
تاریخ انتشار :

صداقت: جای نساجی و نفت نباید این جای جدول باشد

مربی نساجی می گوید که بازگشت تمرینات این تیم به قائم شهر برعهده مدیریت باشگاه است.

صداقت: جای نساجی و نفت نباید این جای جدول باشد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی صداقت مربی نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی مقابل صنعت‌نفت آبادان گفت: جا دارد قبل از شروع هر صحبتی، به خاطر این اتفاقات ناگواری که رخ داده، به نمایندگی از باشگاه نساجی با هموطنان عزیزمان در استان سیستان و بلوچستان ابراز همدردی کنم. امیدوارم که هرچه زودتر تدبیری اندیشیده شود که مشکلات شان رفع گردد. ما کنار آنها هستیم.

او گفت: به هر حال بعد از اینکه در بازی گذشته به کادر فنی در تیم نساجی اضافه شدیم، یکی، دو روز زمان زیادی نبود برای اینکه شناسایی، ارزیابی و حتی پیاده سازی تفکرات آقای الهامی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: تقریبا می توان گفت این اولین بازی است که ما می توانیم سبک و روالی که مطابق میلمان است را ارائه دهیم. با تیم خوب صنعت نفت آبادان بازی داریم. آنها علیرغم فوتبال زیبایی که بازی می کنند، در رتبه خوبی نیستند. متاسفانه هم تیم نساجی و هم تیم صنعت نفت که تیم های بازیکن ساز و ریشه داری هستند، جایگاه خوبی در جدول ندارند. فردا بازی حساس داریم و ان شالله اتفاقات خوبی برای تیم ما رخ بدهد.

صداقت درخصوص بازیکنان محروم و مصدوم نساجی در این مسابقه گفت: اسماعیل بابایی، وحید محمدزاده و مرساد سیفی که متاسفانه مصدوم بوده و آنها را در اختیار نداریم ولی بقیه اعضای تیم هستند.

وی ادامه داد: من عرض کردم، سبقه فوتبالی صنعت نفت آبادان و نساجی نشان دهنده این است که چقدر بازیکنان جوان به فوتبال کشور معرفی کردند ولی متاسفانه حالا امسال برنامه هایشان باب میلشان پیاده نشده و اینجای جدول هستند. جدول به هر دو تیم اجازه نمی دهد که با احتیاط کار کنند.

مربی نساجی اضافه کرد: دیدار فردا از لحاظ امتیازی مهم هست ولی خانه آخر نیست و تقریبا یک سوم لیگ باقی مانده در نتیجه زمان برای همه کار هست ولی قطعا ما دیگه هیچ چاره ای نداریم غیر از اینکه بازی رو به جلو داشته باشیم و می دانیم که صنعت نفت هم به دنبال یک فوتبال زیبا است.

او گفت: آنها کادر فنی دارند که به هر حال جز مفاخر کشورمان هستند و فوتبال فهم هستند و فوتبال را پیاده می کنند. مطمئنیم که فردا تلاش دارند تا فوتبال خوبی ارائه دهند و به نتیجه برسند. انشالله بتوانیم برنامه هایی که در این زمان کم داشتیم را پیاده کنیم.

صداقت در پایان و درخصوص اینکه آیا تمرینات نساجی به قائمشهر برمیگردد یا خیر، گفت: این یک بحث مدیریتی بود و به این نیست که الان ما بگوییم می خواهیم به قامشهر برگردیم یا خیر. این موضوع به مسائل زیرساختی و تصمیمات مدیریتی بستگی دارد.  مدیران باشگاه باید در این زمینه تصمیم بگیرند و پاسخگو باشند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها