کد خبر: 705052
تاریخ انتشار :

آذری به سپاهانی‌ها: شما گم گشته ای ندارید!

سعید آذری با انتشار پستی طولانی در این ستا گرام خود به درخواست هواداران این تیم برای حضور به عنوان مدیرعامل باشگاه جواب داده است.

آذری به سپاهانی‌ها: شما  گم گشته ای ندارید!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌سه"، آخرین دیدار سپاهان در شرایطی با پیروزی 3 بر صفر طلایی‌پوشان اصفهانی تمام شد که هواداران این تیم روی سکوها علیه مدیریت باشگاه شعار دادند و خواستار حضور و انتخاب سعید آذری به عنوان مدیرعامل سپاهان شدند.

این رفتارها و شعارها البته امتداد رفتاری است که هواداران سپاهان به شکل شدیدی پس از بازی برابر استقلال و شکست در آزادی آغاز کرده‌اند.

حالا اما پس از چند روز سعید به این شایعات و البته درخواست هواداران سپاهان پاسخ صریحی داده و ضمن تمجید از بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه سپاهان آنها را تشویق به اتحاد در ادامه فصل برای موفقیت کرده است. 

مشروح حرف‌های سعید آذری را در ادامه می‌خوانید:

« هواداران محترم باشگاه بزرگ سپاهان  اصفهان شیرهای طلایی ایران

با سلام 

پیام‌های پر مهر و محبت شما بانوان و آقایانی که من کمترین را شرمنده محبت بی پایان خود نمودید به تمامی دیدم و خواندم و از اینکه توانسته‌ام در سایه لطف خداوند جایگاهی نزد شما عزیزان داشته باشم به خود می‌بالم.

عزیزانم شاید گفتن این حقیقت که در  هر باشگاهی هواداران یکی از تاثیر گذارترین عوامل موفقیت هستند تبدیل به کلیشه شده باشد ولی این واقعیتی است که انکار کردن آن یا از روی نا اهلی یا بی دانشی اتفاق میافتد و در این بین سپاهان جایگاهی ویژه دارد . 

سعی میکنم طفره نروم و در نهایت ادب و خضوع با شما گفتگو کنم.

سپاهان گم گشته‌ای ندارد چون شما خانواده بزرگ آن هستید برای بازگشت به دوران افتخارات طلایی نیز هیچ گونه کم ‌و کاستی در حال حاضر در میان نیست، هر چه یک باشگاه برای موفق شدن نیاز دارد سپاهان یک‌جا همه را دارد.

سرمربی با دانش، بازیکنان توانمند، کادر مدیریتی فرهیخته و امکانات بی‌نظیر و اسپانسری قدرتمند با رهبری که میداند از باشگاه چه میخواهد و از همه مهمتر مردمی عاشق، زنان و مردان دیار نصف جهان که عاشقانه تیمشان را دوست دارند.

در مقطع کنونی تنها یک نیرو می‌تواند طلایه دار موفقیت‌های آتی ‌و در دسترس سپاهان باشد. اتحاد. واژه‌ای قدرتمند و مهم‌، اسلحه‌ای برنده و کارگشا برای کسب موفقیت.

بنا ندارم بهانه بیاورم چون میدانم حضور در باشگاه‌های بزرگ مانند سپاهان، ذوب آهن، استقلال، پرسپولیس، تراکتور، فولاد خوزستان افتخاری است که نصیب کمتر مدیری در ایران می‌شود، مخصوصا برای من که هیچگاه بر سر مردم که‌ ما را بزرگ کرده‌اند منت نگذاشته و نخواهم گذاشت، برای همچون  منی که همواره اعلام کرده‌ام حضورم در باشگاه‌های بزرگ یک فرصت بی نظیر حرفه‌ای و البته مالی برای رسیدن به در آمدی پاک شرافتمندانه و قابل توجه است. در سپاهان بودن فرصتی است بی نظیر.

ولی در حال حاضر تنها خواسته من از شما این است که متحدتر از همیشه به حمایت از کادر فنی، بازیکنان، مدیران محترم باشگاه و کارخانه به ویژه آقایان نیک‌فر و طیب‌نیا و مورایس بپردازید کلید طلایی موفقیت شیران طلایی اصفهان فقط و فقط اتحادی است همه جانبه و با تمام انرژی.

لذا استدعا دارم امروز با نیرویی مضاعف در کنار قهرمانان خود باشید، قهرمان وقتی در اوج است که هست، وقتی انرژی خود را از دست رفته میبینید شما را می‌طلبد برای یاری. پس، امروز فراتر از هر نامی در نقش جهان به تشویق بازیکنان و باشگاه سپاهان بپردازید و تلاش کنید حول محور اتحاد از تفرقه دور بمانید. تا تقدیر من چه باشد.»

درخواست برای اتحاد البته همان درخواستی است که مورایس و بازیکنان سپاهان از جمله نورافکن در مصاحبه‌های خود نیز از هواداران سپاهان خواسته بودند و حالا باید دید آنها چه واکنشی به این موضوع و این درخواست‌ها در بازی بعدی سپاهان مقابل پیکان خواهند داشت که روز جمعه در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها