کد خبر: 705240
تاریخ انتشار :

نکونام: هوادار من خیلی تنها هستم!

جواد نکونام در نشست مطبوعاتی پس از بازی استقلال خوزستان بارها این جمله را به زبان آورد که خیلی تنهاست.

نکونام: هوادار من خیلی تنها هستم!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، سرمربی استقلال که پس از مدت‌ها دوباره در نشست مطبوعاتی حاضر شده بود با اشاره مجدد به مشکلات و نگرفتن یار دوباره از مدیریت تیم انتقاد کرد. او در جایی از مصاحبه گفت: همه چیز مشخص است، حمایت چیه؟

صحبت‌های اولیه:

خیلی خوشحال هستم که در شهر اهواز هستم. خاطرات شیرینی دارم و ۴ سال در اینجا روزهای خوشی داشتیم. واقعا چمن این  ورزشگاه شرایط خوبی برای فوتبال بازی کردن نداشت و بازی‌های آنها را هم دیده بودیم، حدس می‌زدیم بازی مستقیم انجام دهند.

باید سه گل می‌زدیم اما  کارمان سخت شد 

شکل بازی آنها شکل سختی است. از توپ‌های بلند استفاده می‌کنند و چون بازی مستقیم داشتند، کار ما سخت شده بود. در یک ربع آخر شرایط سخت شده بود و ما هم بازیکنان قد بلندمان را به خط دفاع اضافه کردیم تا به موفقیت برسیم. در نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم و می‌توانستیم با اختلاف دو-سه گل خارج شویم. در نیمه دوم هر چه از بازی گذشت، با توجه به اینکه ۴ روز قبل هم در جام حذفی بازی کرده بودیم، تیم خسته بود و شرایط را برای ما سخت بود.

آغاز انتقادها

با تعویض‌ها توانستیم بازی را کنترل کنیم و چنین شرایطی را به دست آوریم. دو نکته هم خارج از این بحث وجود دارد که باید بگویم. برای باشگاه بزرگ استقلال زشت است که کسی کنار من نیست و مدیر رسانه‌ای نداریم. امیدوار هستم مشکلات حل شود.

کسی که می‌گوید قهرمان شویم خیانت می‌کند

سرمربی تیم استقلال با اشاره وضعیت خاص این تیم گفت: صحبت من فقط با هواداران است. چند هفته بود که صحبت نکرده بودم و حالا می‌خواهم صحبت کنم تا شرایط را بگویم. اول فصل اگر هواداران خاطرشان باشد گفتم حواستان باشد کسی کلاه سر ما نگذارد. هر کسی که در باشگاه و خارج باشگاه می‌گوید که تیم باید قهرمان شود، به استقلال خیانت می‌کند.

اندازه استقلال خوزستان هم یار نگرفتیم

ما چه تیمی هستیم که رقیبمان چه پرسپولیس، چه سپاهان و چه تراکتور و حتی همین استقلال خوزستان هفت تا بازیکن جذب کرده. ما اندازه کدامیک از این تیم‌ها هستیم که مدعی قهرمان باشیم؟

تیم پارسال با آن همه بازیکن سوم شد

تلاشم را می‌کنم. پارسال تیم استقلال متاسفانه علی رغم شایستگی قهرمان نشد. با ۲۰ بازیکن بزرگسال، ۳ بازیکن زیر ۲۵ سال و ۷ بازیکن زیر ۲۳ سال این اتفاق رخ نداد. روی ما فشار نیاورید. الکی فشار نیاورید؛ ما تلاش می‌کنیم هر بازی بهترین امتیاز را بیاوریم. پارسال آن تیم با آن بازیکنان در سن‌های مختلف سوم شد؛ الان چه اتفاق افتاده است؟

خیلی تنها هستم 

الان باید به فرودگاه برویم اما فقط من و مدیر تیم هستیم. یک نفر یار نداریم. ما تنهای تنها هستیم. هر تیمی را می‌بینیم ۵ نفر کنار تیم هستند. آقایان هوادار من خیلی تنها هستم!

من به عنوان هوادار استقلال آمدم، به عنوان کسی که برای این تیم اشک ریختم و برای این تیم حرص خوردم. من تنها هستم و می‌گویم تنها هستم. از من توقع نداشته باشید. بازی بعد من ۴ بازیکنم را بیرون گذاشتم و دیدیم تیم فرقی نکرد. آرمین سهرابیان مریض بود اما مجبور شدم او را بازی بدهم؛ من خیلی تنها هستم. هر کاری کردم ولی نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد.

*بیانیه وسط بازی آماده شده بود

سوال خبرنگار: موضع شما درباره بیانیه باشگاه چیست؟

من نمی‌دانم چه نفعی می‌برند اما به نظر من این بیانیه وسط بازی گذشته آماده شده بود! تیم‌های رقیب این همه بازیکن دارند ولی باخت می‌دهند. مگر قرار بود هر هفته تیم من ببرد؟ بدانید چون بازیکنان زحمت کشیده تیم صدر جدول است. مشکلات تیم ما پا بر جاست و تنها چیزی که خوب است این هست که بردیم. حمایت اصلی را هواداران انجام می‌دهند و به خاطر آنها هم کارم را انجام می‌دهم. همه چیز مشخص است. 

نکونام به طعنه گفت او کسی نیست که تیمش شش باخت داده باشد و قرار باشد بیانیه‌ای در حمایت از وی منتشر شود. او گفت تنها مقابل سپاهان یک باخت داده آن هم با اشتباه داوری.

تلاش می‌کنیم اما کسی را نداریم 

الان باید ۵ روز بعد بازی کنم اما چه کسی برای من گرفتید که با آن بازی کنم؟ من ۵ بازیکن زیر ۲۳ سال دارم که دو تای آنها گلر هستند. هواداران به هوش باشند و حواسشان جمع باشد. هر کسی که بخواهد به تیم فشار آورد و بخواهد دنبال این باشد که تیم قهرمان باشد از ما نیست. همه بازیکنان می‌دانند که می‌خواهیم قهرمان شویم و فقط تلاش می‌کنیم تا کارمان را انجام دهیم. کسی باید به ما کمک کند یا نه؟ ما هیچکس را نداریم!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها