کد خبر: 705328
تاریخ انتشار :

پدیده لیگ در انتظار بهترین اتفاق زندگی!

علیرضا جعفرپور در بازی با آلومینیوم دو مهار فوق‌العاده داشت و 3 امتیاز شمس آذر را در حاشیه امنیت قرار داد.

پدیده لیگ در انتظار بهترین اتفاق زندگی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جعفرپور، گلر جوان شمس آذر قزوین در بازی با آلومینیوم اجازه کامبک و بازگشت به مسابقه را به بازیکنان این تیم نداد و با دو سوپر واکنشی که در دقایق پایانی داشت اجازه نداد تا فاصله به حداقل برسد و بازی برای آنها سخت شود، البته او در ثانیه پایانی از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش را باز شده دید اما این گل تاثیری روی روند مسابقه و نتیجه نداشت.

گلر مستعد شمس آذر قزوین در طول فصل به غیر از دیدار هفته نخست که کوروش ملکی درون دروازه قرار گرفت در تمام بازی‌ها برای این تیم به میدان رفت و در 18 مسابقه 6 کلین‌شیت ثبت کرده اما تعداد مهارهای او در طول فصل عملکرد بهتری نسبت بیشتری به تعداد کلین‌شیت‌های او داشته و اگر در مسابقه‌ای گل دریافت کرده توپ‌های زیادی هم مهار کرده است.

به نظر می‌رسد با توجه به آمادگی که او در مسابقات اخیر از خود نشان داده باید آماده یکی از بهترین اتفاقات دوران ورزشی خود در انتهای سال باشد و فصل جدیدی از فوتبال را در سال 1403 تجربه کند و با‌انگیزه بیشتر و تجربه کافی درون دروازه شمس‌آذر قزوین قرار بگیرد.

جعفرپور در طول فصل با بدن آماده و ری‌اکشن‌های خوبی که نشان داده علاوه بر تکنیک دروازه‌بانی واکنش‌های زیبایی هم از خود ثبت کرده تا رفلکس بدنی خود را هم به رخ بکشد و نشان دهد که با کسب تجربه بیشتر می‌تواند یکی از گلرهای مطرح و آینده‌دار فوتبال ایران باشد.

جعفرپور با روندی که در تیم شمس آذر قزوین پیش گرفت به عنوان گلر اصلی و بدون جانشین این تیم تبدیل شد و اجازه حضور به دیگر دروازه‌بان‌های شمس آذر نداد و به عنوان یکی از گلرهای تاثیرگذار لیگ برتر نام خود را مطرح کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها