کد خبر: 705362
تاریخ انتشار :

مثل لیونل مسی، فرصت تاریخ‌سازی برای اعجوبه

لا مین یا مال سه‌شنبه برابر ناپولی فرصت خوبی برای تاریخ‌سازی در لیگ قهرمانان خواهد داشت و می‌تواند اولین شب به یاد ماندنی اروپایی خود را ثبت کند.

مثل لیونل مسی، فرصت تاریخ‌سازی برای اعجوبه
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در فصلی که بارسلونا چندان خوب کار نکرده و تا الان دو جام را از دست داده و لالیگا نیز دور از دسترس به نظر می‌رسد، چشم امید به بازی سه‌شنبه برابر ناپولی و راهیابی به دور یک چهارم نهایی است. بعد از دو حذف متوالی در دور گروهی، بارسا سه‌شنبه شب باید ناپولی را ببرد و به هشت تیم پایانی برسد.

بازی رفت در زمین ناپولی 1-1 مساوی شد و بارسا باید در مونتجوئیک برنده شود. امید گلزنی بارسا این روزها به یک بچه 16 ساله است. لامین یامال که بسیاری را به یاد مسی انداخته، در 37 بازی فصل جاری 2048 دقیقه در میدان بوده، 6 گل زده که چهارتایش در لالیگا بوده و هفت پاس گل نیز داده است. گل او به گرانادا اجازه نداد بارسا در خانه به این تیم قعر جدولی ببازد و جمعه شب نیز با گل زیبای او بود که بارسا توانست مایورکا را شکست دهد.

همه چیز نشان می‌دهد او برابر ناپولی کار را از ابتدا شروع می‌کند. یامال این فرصت را دارد تا یاد و خاطره اولین درخشش لیونل مسی در لیگ قهرمانان را زنده کند. روزی که مسی 18 ساله در استمفورد بریج در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 2006 کنار سامی اتوئو و رونالدینیو در ترکیب ثابت بارسا برابر چلسی قرار گرفت و بی‌نظیر کار کرد. 

دیداری که بارسا 1-2 برنده شد. اتوئو و جان تری (گل به‌خودی) گل‌های بارسا را زدند و مسی کابوسی برای تیم تحت هدایت مورینیو شد.

 

یامال سه‌شنبه می‌تواند رکورد جوان‌ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان را نیز به نام خود کند. آنسو فاتی در 17 سالگی دروازه اینتر را در سن سیرو باز کرد و یامال که هنوز 16 ساله است، برابر ناپولی فرصت شکستن رکورد او را دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها