کد خبر: 705440
تاریخ انتشار :

پاسخ رد به چلسی: جانشین پوچ تی نو نمی شوم

میچل، مربی موفق خیر و نا، هفته پیش به نماینده‌های چلسی که با وی برای جانشینی ما ئو ری سی و پوچ تی نو وارد مذاکره شده بودند، پاسخ رد داد.

پاسخ رد به چلسی: جانشین پوچ تی نو  نمی شوم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، نام میچل این روزها به واسطه موفقیتش در خیرونا بر سر زبان‌هاست و هر زمان مربی‌ای از یک تیم بزرگ اخراج می‌شود، میچل نیز وارد فهرست جانشینان او می‌شود.

او در سال 2021 هدایت خیرونا را برعهده گرفت، این تیم را به لالیگا برگرداند و در فصل جاری توانسته آنها را پشت سر رئال و بالاتر از بارسا در رده دوم لالیگا قرار دهد و به احتمال فراوان سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهند کرد.

میچل تا 2026 با خیرونا قرارداد دارد و در نشست خبری اخیر خود تاکید کرد که یک سال دیگر قطعا در خیرونا خواهد ماند.

طبق ادعای آاس، این مربی اخیرا پیشنهاد مهمی از چلسی روی میز داشت. باشگاه لندنی اصلا از کار مائوریسیو پوچتینو راضی نیست و چشمش را به سرمربی مادریدی دوخته است. به گفته منابع نزدیک به چلسی، علاقه مدیران چلسی به میچل حتی باعث شده بود که آنها اخیراً به اسپانیا سفر کنند تا تمایل خود را برای داشتن او در فصل آینده انتقال دهند. مذاکره، قبل از اظهارنظر اخیر میچل در مورد ادامه کار در خیرونا بود تا مشخص شود پاسخ او به چلسی منفی بوده است. از میچل به عنوان جانشین بالقوه پپ گواردیولا بعد از اتمام قرارداد او در سال 2025 نیز نام برده می‌شود.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها