کد خبر: 705478
تاریخ انتشار :

فوری: وضعیت گول سیانی برای دربی مشخص شد

مدافع گرجستانی پرسپولیس که با مصدومیت مواجه بود و طی دو بازی اخیر شرایط همراهی این تیم را نداشت، اکنون مقابل استقلال نیز غایب خواهد بود.

فوری: وضعیت گول سیانی برای دربی مشخص شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اوسمار ویرا به نظر می‌رسد کار سختی در دربی و در جدال با نکونام با توجه به غیبت دو مدافع ملی‌پوش و تاثیرگذار خود خواهد داشت.

بعد از محرومیت محمدحسین کنعانی‌زادگان که با کارت زرد اشتباه داور در جدال با فولاد خوزستان همراه بود و اعتراض رسمی این باشگاه نیز نتوانست آن را برطرف کند، اکنون دومین مدافع ملی‌پوش این تیم نیز به صورت قطعی دربی را از دست داده است.

گئورگی گولسیانی که طی دو بازی اخیر پرسپولیس به دلیل مصدومیت غیبت داشت و برای انجام مراحل درمانی حتی راهی گرجستان شده بود، اکنون گفته می‌شود در بازگشت به اردوگاه این تیم نتوانسته در تست‌ها شرایط همراهی تیمش را به دست بیاورد و از اردوی پیش از دربی کنار گذاشته شده است.

گولسیانی که سابقه دبل گلزنی در دربی را نیز در کارنامه دارد، با توجه به غیبت کنعانی‌زادگان حضورش برای این بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود، اما او که به‌تازگی از کشورش به تهران بازگشته، در نهایت نتوانست شرایط لازم را به دست بیاورد و کادرفنی نیز نمی‌خواهد روی او ریسک کند.

پرسپولیس در اتفاقی عجیب اکنون برای دربی پیش‌رو مقابل استقلال، سه مدافع میانی ملی‌پوش خود را به‌دلیل مصدومیت و محرومیت از دست داده است. پیش از این مرتضی پورعلی‌گنجی نیز به دلیل مصدومیت رباط صلیبی در تیم ملی، از دسترس سرخ‌ها خارج شده بود و با محرومیت کنعانی‌زادگان و مصدومیت گئورگی گولسیانی بدشانسی این تیم در قلب دفاعی تکمیل شد.

با این حال اکنون اوسمار ویرا برای این پست سه بازیکن در اختیار دارد که تا فردا نظر نهایی خود را اعلام خواهد کرد؛ فرشاد فرجی، وحدت حنانوف و علی نعمتی سه بازیکن با خصوصیت حضور در پست قلب دفاعی هستند که برای این پست رقابت خواهند کرد.

با این حال، نگرانی دیگر درباره علی نعمتی است؛ مدافعی که او نیز سابقه گلزنی در دربی را در کارنامه دارد، اما در جدال با ذوب آهن با مصدومیت شدید شکستگی سر مواجه شد. نعمتی در بازی قبلی نیز از دسترس کادرفنی خارج بود و طی تمرینات اخیر نیز با توجه به مصدومیت از ناحیه سر، در سرزنی با مشکل مواجه بود.

در نهایت اما باید دید در فاصله کمتر از 48 ساعت به این بازی، اوسمار ویرا چه تصمیمی برای قلب دفاعی تیمش اتخاذ خواهد کرد و چه زوجی را برای مهار حریف در نظر خواهد گرفت. نظر شما درباره انتخاب‌های در دسترس پرسپولیس چیست؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها