کد خبر: 705556
تاریخ انتشار :

حمله تند شمسایی به شمس در برنامه زنده

وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، شب گذشته در برنامه تلویزیونی فوتسال 2020، با ادبیاتی عجیب و غیرمستقیم، به سرمربی سابق تیم ملی حمله کرد.

حمله تند شمسایی به شمس در برنامه زنده
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، ماجرای حضور لژیونرهای فوتسال در جام ملت‌های آسیا 2024 که در لیگا اسپانیا توپ می‌زنند به قدری پیچیده شده است که نه تنها فدراسیون فوتبال و تیم ملی را با باشگاه مایورکا پالما درگیر کرده است، بلکه دو دستگی بسیار بزرگی در جامعه فوتسال ایران شکل گرفته که راس هر جبهه‌ را چهره‌های سرشناس و معتبر این رشته ورزشی تشکیل می‌دهند و این مسئله برای تیم‌ملی فوتسال ایران که حدود 1 ماه دیگر عازم جام ملت‌های آسیا می‌شود، نگران کننده خواهد بود و به هیچ عنوان شوخی‌بردار نیست. به خصوص که ناکامی در دوره قبلی مسابقات انتقادات و هجمه‌های بسیاری زیادی را برای کادرفنی تیم ملی به همراه داشت.

تاریخ برگزاری جام ملت‌های آسیا 2024 خارج از تقویم فیفادی بوده است و همین موضوع باعث شده تا تیم مایورکا پالما اسپانیا که قهرمان اروپا و جهان به شمار می‌رود برای حضور ستاره‌های ایرانی‌اش (حسین طیبی، مسلم اولاد قباد و سالار آقاپور) درخواست 24 هزار یورو از فدراسیون فوتبال ایران داشته باشد که این شرط بلافاصله از سوی کمیته فوتسال رد شد. اگرچه به علت اینکه دو بازیکن تیم ملی و مایورکا پالما سرباز محسوب می‌شوند و مجوز خروج آن‌ها تا 29 اسفند ماه اعتبار دارد، خیال فدراسیون فوتبال را از حضور آن‌ها در ایران و پیش از آغاز جام ملت‌های آسیا راحت کرده است.

با این حال، برخی از بزرگان فوتسال از جمله حسین شمس، سرمربی سابق تیم ملی که او را پدر این رشته ورزشی در ایران می‌خوانند، در مصاحبه‌های مختلفی که یکی از آنها با سایت ورزش سه بوده است، اعتقاد داشته که غیبت لژیونرها در جام ملت‌های آسیا نگران کننده نیست و با توجه به سطح کیفی رقابت‌ها و البته وجود فوتسالیست‌های خوش قریحه و بااستعداد در دل لیگ برتر فوتسال، به مربیان تیم ملی کمک می‌کند تا جای خالی لژیونرها به راحتی پُر شود و نباید وجهه فوتسال ایران در اروپا و جهان، پیرامون بازیکنان سرباز خراب شود و برای همیشه قید ستاره‌های جوان و فوتسالیست‌های ایرانی را بزنند که گویا صحبت‌های حسین شمس، نه تنها به هیچ عنوان برای وحید شمسایی قانع‌کننده نبوده است، حتی باعث غضب و دلخوری سرمربی تیم ملی هم شده است.

وحید شمسایی شب گذشته مهمان برنامه تلویزیونی فوتسال 2020 بود و با ادبیاتی عجیب و غیرمستقیم به حسین شمس حمله کرد و در بخشی از صحبت‌های تند خود گفت: «این عزیز، خود را سردمدار، کوتاه و بلند فوتسال می‌داند!.»

در ادامه بخشی از صحبت‌های تند وحید شمسایی خطاب به حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی و همچنین مجری برنامه تلویزیونی فوتسال 2020 را می‌خوانید:

مجری: راه رسیدن به جام جهانی، همین جام ملت‌های آسیا است و شاید این عزیزی که گفته چه می‌شود اگر نیایند، از این موضوع بی خبر بوده است!

وحید شمسایی: این دیالوگ را، این عزیزی که می‌گویم ...(شمسایی اندکی مکث کرد و سعی کرد خودش را کنترل کند) و بعد گفت استغفرالله!

مجری: حالا شاید این بنده خدا نمی‌دانسته! با خنده...

وحید شمسایی: بنده خدا، خودش از کسایی است که می‌گوید من سردمدار فوتسالم و بلندم و کوتاهم و... فشار می‌گذارد. آقا تو رو قرآن، خائن نباشیم. من مهمانم به عنوان سرمربی تیم‌ملی. ببخشید به عنوان خادم فوتسال. یک روزی بازیکن تیم ملی بودم و پیراهن تیم ملی را بر تن می‌کردم و برای من هزینه شده، امروزم به عنوان مربی بالای سر این مجموعه هستم.

البته سرمربی تیم ملی فوتسال در کنار کنایه زدن به حسین شمس، بلکه به مجری برنامه تلویزیونی فوتسال 2020 گفت: وجود آدم‌هایی که نقش دلال را دارند از فوتسال باید پاک شود. یکی از این دوستان (عوامل برنامه 2020) را اینجا دیدم و انرژیم خالی شد!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها