کد خبر: 705808
تاریخ انتشار :

ستاره‌های مورد علاقه قلعه نویی در نبرد تن به تن!

علیرضا علیزاده در بازی با سپاهان روز سخت و مهمی را پشت سر خواهد گذاشت.

ستاره‌های مورد علاقه  قلعه نویی در نبرد تن به تن!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، علیرضا علیزاده هافبک دفاعی قلدر گل‌گهر سیرجان در بازی با صنعت نفت آبادان با مصدومیت رو به رو شد اما به نظر می‌رسد مشکلی برای حضور در ترکیب این تیم مقابل سپاهان نداشته باشد و یکی از بازیکنان کلیدی مارینوس در این مسابقه باشد.

تقابل علیزاده با رضا اسدی و شهریار مغانلو دو بازیکن فیزیکی و تنومند سپاهان تماشایی خواهد بود و مهره های مورد علاقه امیر قلعه نویی رخ در رخ هم به فعالیت در زمین خواهند پرداخت و جذابیت مسابقه را افزایش خواهند داد.

علیزاده به عنوان هافبک دفاعی ثابت و ایستا گل‌گهر بازی می‌کند و وظایف دفاعی پرتعدادی را بر دوش خود می‌بیند، او برای جنگ های اول، ضربات سر اول، پوشش حفره های ایجاد شده بین دو مدافع میانی و قطع توپ‌های ارسالی به عمق خط دفاعی گل‌گهر به کار گرفته می‌شود و در ساختار دفاعی این تیم کلیدی‌ترین بازیکن است.

حضور بازیکنان تکنیکی پرتعداد در ترکیب سپاهان کار او را برای از جریان انداختن حملات این تیم سخت می‌کند و حضور دو مهاجم بلند قامت سپاهان هم دشواری دیگری است که علیزاده برای زدن ضربات سر اول تجربه خواهد کرد، با این حال او به همراه احمد زنده روح زوج موفق خود در این مسابقه به جدال با بازیکنان سپاهان خواهد پرداخت.

 

علیزاده دو گل در این فصل به ثمر رسانده یکی از آنها در بازی رفت دو تیم به ثمر رسید و این بازیکن روی ارسالی که از نقطه کرنر به داخل محوطه سپاهان شد با ضربه سر اولین گل مسابقه را به ثمر رساند و در نهایت گل‌گهر سه بر یک پیروز از میدان خارج شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها