کد خبر: 707023
تاریخ انتشار :

عربستان رونالدو را نقره‌داغ می‌کند

رسانه‌های سعودی از احتمال محرومیت دو جلسه‌ای و جریمه مالی هنگفت رونالدو به خاطر ضربه مشت او به علی البلیهی خبر داده‌اند.

عربستان رونالدو را نقره‌داغ می‌کند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، دو جلسه محرومیت و جریمه مالی کلان، تصمیمی است که عربستان برای جریمه کردن رونالدو بعد از اخراج مستقیم او در نیمه نهایی سوپرجام عربستان مقابل الهلال (شکست 2-1) در نظر گرفته است.

بر اساس آنچه داور بازی در گزارش خود قید کرده، این حداقل جریمه برای فوق ستاره پرتغالی خواهد بود هرچند هنوز هیچ چیز قطعی نیست. النصر دیروز مدارک لازم در مورد تجدیدنظر برای کارت قرمز رونالدو را به کمیته انضباطی ارائه کرد و قرار است در این مورد بحث شود. به این ترتیب تا یکشنبه هیچ چیز رسمی‌ای وجود نخواهد داشت.

رونالدو در دقیقه 88 بازی نیمه نهایی سوپرجام عربستان پس از حمله با آرنج به علی البلیهی با کارت قرمز مستقیم اخراج شد و تیمش را 10 نفره کرد. این دوازدهمین کارت قرمز دوران فوتبال رونالدو بود.

رونالدو و البلیهی همیشه در جریان مسابقات بین قطب‌های فوتبال ریاض لحظات پرتنشی داشته‌اند، اما البلیهی اغلب موفق شده که اسطوره پرتغالی را تحریک کند و او را به روشی شگفت انگیز مهار کند. او از این نبرد اغلب سالم بیرون آمده است.

مدافع ملی‌پوش الهلال اقدامات جنجالی خود را تکرار کرد. کسی که استاد برهم زدن کنترل و اعصاب ستاره‌های بزرگ است. در واقع بلیهی در جنگ‌های روانی درون میدان تبحر دارد و این را در بازی‌های ملی با عربستان و برابر مهاجمان بزرگ نیز نشان داده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها