کد خبر: 707269
تاریخ انتشار :

کل آلمان خوشحال از قهرمانی بایر، حتی بایرن! (عکس)

قهرمانی بایر لورکوزن در بوندسلیگا با واکنش‌های خاص زیادی همراه بود و به نظر می‌رسد جو دوستانه این لیگ در هر شرایطی ادامه دارد.

کل آلمان خوشحال از قهرمانی بایر، حتی بایرن! (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی لورکوزن در بوندسلیگای آلمان بالاخره مسجل شد تا بدین ترتیب شاگردان آلونسو به روند قهرمانی‌های متوالی بایرن مونیخ در این لیگ پایان بدهند ولی باز هم فرهنگ و آداب و رسوم آلمانی خودش را در قالب قابل توجهی به نمایش گذاشت؛ این قهرمانی با واکنش‌های بسیار زیادی همراه بود و جدای از اشتیاق بالای هواداران برای دیدن جام قهرمانی روی دستان آلونسو، تیم‌های رقیب هم با پیام تبریک خود، این اتفاق را به لورکوزن تبریک گفتند.

برند نوئندورف رئیس فدراسیون فوتبال آلمان:

این باشگاه در گذشته چندبار به سختی قهرمانی را از دست داده بود اما مطمئناً مرور آنها باعث می‌شود خوشحالی امروز هواداران بیشتر شود. این تیم زیر نظر مربی خود ژابی آلونسو فوتبالی مهیج بازی می‌کند و شکست‌ناپذیر هستند اما بهترین کلمه برای توصیف آنها، «هیجان‌انگیز بودن» است.

هربرت هاینر رئیس بایرن مونیخ:

این عنوان کاملا شایسته لورکوزن است. این جایزه دستآورد یک فصل فوق‌العاده و نمایش گذاشتن یک فوتبال عالی است. البته هدف ما برای فصل بعد این است که بخواهیم جام را به بایرن مونیخ هرچه زودتر برگردانیم!

رسانه رسمی باشگاه دورتموند:

به لورکوزن بابت قهرمانی در بوندسلیگای آلمان تبریک می‌گوییم !

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها