کد خبر: 707282
تاریخ انتشار :

فصل برای ستاره گل گهر تمام شد

نوید عاشوری در تمرینات آماده‌سازی گل گهر پس از شروع سال جدید با مصدومیتی روبرو شد که دو سه ماه برای ریکاوری به زمان نیاز دارد.

فصل برای ستاره  گل گهر تمام شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌ سه"، وقتی ترکیب گل‌گهر برابر پرسپولیس اعلام شد، غیبت یک بازیکن عجیب به نظر می‌رسید و آن بازیکن هم کسی نبود جز نوید عاشوری؛ هافبک خلاقی که نقش مهمی در موفقیت‌های گل‌گهر از زمان پیوستن به این تیم داشته و در فصل جاری نیز زیر نظر مارینوس اوزونیدیس یکی از بازیکنان کلیدی تیم بود.

عاشوری در فصل جاری نقشی محوری‌تر برعهده داشت و با حضور در پست شماره 8 با خلاقیت، تکنیک و حفظ توپ خوبی که دارد، وظیفه بازیسازی به او سپرده شده بود و به همین دلایل هم بود که غیبت او در مصاف با پرسپولیس سوال برانگیز بود.

حالا و با پیگیری‌های خبرنگار "ورزش‌ سه"، مشخص شده که نوید عاشوری با کشیدگی از ناحیه رباط داخلی مواجه شده و برای بازگشت به میادین به دو سه ماه استراحت و ریکاوری نیاز دارد که این به معنای پایان فصل برای این هافبک خوش فکر خواهد بود.

آخرین حضور نوید عاشوری به عنوان یکی از ستاره‌های گل گهر در ترکیب این تیم مقابل سپاهان در نقش جهان رقم خورد و او در تعطیلات سال جدید و در تمرینات گل گهر با مصدومیتی مواجه شد که فصل برایش به اتمام رسید.

این خبری بود که کادر فنی گل گهر پیش از مصاف با پرسپولیس با آن دست به گریبان بود و به دلیل مصدومیت علی علیزاده، دیگر هافبک تاثیرگذار سرمه‌ای پوشان، حسابی دست اوزونیدیس در میانه میدان خالی شده بود.

مصدومیت عاشوری در حالی رخ داد که کادر فنی گل گهر مسیح زاهدی را نیز در مصاف با پرسپولیس در اختیار نداشت و در جریان این مسابقه هم دیگر هافبک تاثیرگذار گل‌گهر یعنی احمدرضا زنده‌روح با آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ مواجه شد و مجبور شد زمین مسابقه را ترک کند.

اوزونیدیس طی سه هفته اخیر که با غیبت بازیکن‌های کلیدی خود مواجه بوده، سه شکست را تجربه کرده و حالا کار سختی برای پیدا کردن ترکیب کارآمد دیگری در مرکز زمین دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها