کد خبر: 707395
تاریخ انتشار :

پروین: هرکس دلش با پرسپولیس نیست خداحافظ!

علی پروین می‌گوید هرکس دلش با پرسپولیس نیست و نمی‌خواهد تمدید کند باید برود.

پروین: هرکس دلش با پرسپولیس نیست خداحافظ!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، علی پروین، سرمربی اسبق و پیشکسوت پرسپولیس، در جمع خبرنگاران راجع به مسائل این روزهای این تیم صحبت کرد. پروین ابتدا راجع به بیانیه‌‌نویسی تیم‌ها گفت: وقتی تیم می‌برد یا می‌بازد این اتفاقات می‌افتد و فوتبال برد و باخت دارد‌. قرار نیست ما می‌بازیم اطلاعیه بدهیم یا آنها می‌بازند اطلاعیه بدهند. الان ۷ تا بازی مانده و باید ببینید این هفت بازی را چه‌کار می‌کنید. گذشته را ولش کن.

او در مورد بحث تمدید قرارداد بازیکنان گفت: در مورد آینده هم که بازیکنان قرارداد دارند یا ندارند باید فصل تمام بشود و هرکس دلش می‌خواهد و این پیراهن را دوست دارد قرارداد امضا کند و هرکس دوست ندارد خداحافظ. زوری نمی‌توانید بازیکن را نگه دارید.

او در پاسخ به اینکه در حال حاضر پول‌های کلانی در برخی تیم‌‌ها خرج می‌شود عنوان کرد: هزاری هم که پول بدهند اگر بازیکن دلش با پرسپولیس باشد هیچوقت نمی‌فروشد پرسپولیس را که برود. اگر به خاطر پول باشد می‌گویم خوش آمدی‌.

پروین در خصوص عملکرد اوسمار گفت: من روز اول به آقای درویش گفتم وقتی بچه‌ها می‌گویند این مربی خوب است همین را بچسب. تیم دارد خوب بازی می‌کند و نتیجه هم می‌گیرد. ان‌شاءالله پرسپولیس با این بازی‌هایی که می‌کند قهرمان شود.

او در پایان در پاسخ به سوال یک خبرنگار در مورد اینکه صحبت‌های او در مورد رفتن بازیکنان از تیم مثل زمان مهدی هاشمی‌نسب است گفت: آقا بفرما، برو دیگه!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها