کد خبر: 707596
تاریخ انتشار :

گلر پیکان: ما هم رتبه تک رقمی می خواهیم

دروازه‌بان پیکان می‌گوید این تیم تلاش می‌کند فصل ره در رتبه تک رقمی به پایان برساند.

گلر پیکان: ما هم رتبه تک رقمی می خواهیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، دیدار پیکان و هوادار در هفته بیست و چهارم لیگ برتر در شرایطی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. محمد ناصری، دروازه‌بان پیکان، در خصوص این تساوی گفت: می‌دانستیم تیم هوادار در نیمه اول فشار وارد می‌کند تا بتواند نتیجه بگیرد و گل بزند و همین اتفاق هم افتاد. ما آنالیز کرده بودیم اما نتوانستیم درست انجام بدهیم و گل خوردیم. خدا را شکر بچه‌ها کامبک زدند و توانستیم با دو گلی که زدیم، بازی را برگردانیم.

او در خصوص شرایط مالی این باشگاه عنوان کرد: کارنامه باشگاه پیکان مشخص است.‌ من به عنوان کسی که چهار سال است در این تیم هستم، هر سال پولم را به صورت کامل دریافت کرده‌ام و از این بابت باشگاه هیچ مشکلی ندارد. کمااینکه پاداش‌های خوبی هم برای بازی‌ها گذاشته‌اند و جا دارد از مدیریت باشگاه، آقای مددی و دیگر دوستان و اعضای هیئت مدیره تشکر کتم که این انگیزه را به تیم دادند و خدا را شکر توانستیم نتیجه بگیریم و از آخر جدول جدا شویم.

ناصری با اشاره به اینکه قراردادش در پایان فصل به پایان می‌رسد، گفت: امسال قراردادم به پایان می‌رسد، اما قرارداد من با پیکان دلی است. باید ببینیم شرایط چطور است و صحبت کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

گلر پیکان در پایان در خصوص رتبه مدنظر این تیم در پایان فصل جاری گفت: ما در نیم فصل صحبت کردیم که انشالله بتوانیم فصل را با رتبه تک رقمی تمام کنیم و دنبال همین هم هستیم. فاصله امتیازی‌مان هم زیاد نیست و انشالله بتوانیم در بازی‌های رو در رو با حریفان، بازی‌ها را ببریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها