کد خبر: 707723
تاریخ انتشار :

ژاوی: برا و و رئال، لایق صعود بودند و حلالشان!

ژاوی از سبک بازی دفاعی رئال برابر سی تی دفاع کرد و گفت هر تیمی در دنیا برابر سی تی زن‌ها مجبور به ارائه سبک دفاعی می‌شود.

ژاوی: برا و و رئال، لایق صعود بودند و حلالشان!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، فردا بارسا در برنابئو میهمان رئال است و با توجه به اختلاف هشت امتیازی دو تیم، ال‌کلاسیکو برای بارسا بازی مرگ و زندگی خواهد بود. بارسا باید ببرد تا امیدوار به قهرمانی باشد. روحیه بارسا بعد از حذف از لیگ قهرمانان اصلا خوب نیست.

ژاوی در مورد بازی فردا گفت: «فردا ما این فرصت را داریم که به لالیگا برگردیم و شانس قهرمانی دوباره زنده شود. این مهم‌ترین بازی فصل است. ما برابر رئال مادریدی قدرتمند که بهترین تیم جهان یعنی سیتی را حذف کرده، قرار می‌گیریم. رئالی بسیار باروحیه که روی ابرهاست. دیروز هنوز به خاطر لیگ قهرمانان غمگین بودیم ولی شرایط تیم امروز بهتر بود.»

ضربه بزرگ به خاطر حذف از لیگ قهرمانان: «ما باید ذهنیتمان را تغییر دهیم. اجازه دهیم این عصبانیت، ناامیدی و درماندگی فردا به نفع ما باشد. ما یک رئال مادرید قوی در مقابل خود داریم که بعد از این هفته لیگ قهرمانان اروپا از نظر روحی به شدت تقویت شده است.»

 

جنجال گوندوگان و انتقادش از آرائوخو: «این مشکل حل شد. من چیز خاصی حس نکرده بودم اما با هم حرف زدند و دیگر مشکلی نیست.»

ژاوی انتظار دارد رئال بازی را هجومی شروع کند: «امروز در مورد آن صحبت کردیم که در دقایق ابتدایی هر نیمه، رئال مادرید فشار خواهد آورد. آنها در خانه هستند، ولی ما باید بسیار شجاع باشیم. این یک ورزشگاه عالی برای نشان دادن شخصیت بارسلوناست. ما آماده ایم بازی را ببریم.»

ژاوی در مورد بازی سیتی-مادرید گفت: «رئال مادرید باید از گل خود دفاع می‌کرد. شما در مقابل بهترین تیم جهان هستید و آنها باید در زمین خود عقب می‌نشستند و مقاومت می‌کردند. رئال نمی‌خواست دفاع کند ولی سیتی آنها را تحت سلطه قرار داد. نه ما و نه رئال چنین سبکی بازی نمی‌کنیم، ولی این سناریو از سوی رقیبی مثل سیتی به شما تحمیل می‌شود. حقیقت این است که رئال خیلی خوب دفاع کرد و شایسته صعود نیز بود. ما در مورد بازی برابر سیتی، یکی از بهترین تیم‌های دنیا در سال‌های اخیر صحبت می‌کنیم. صعود رئال شانسی نبود و حلالشان باشد.»

ژن رقابتی رئال مادرید: «آنها بارها پیروز و قهرمان لیگ قهرمانان شده‌اند و این باعث می‌شود با آرامش بیشتر و با اضطراب کمتر بازی کنند. من به شانس اعتقاد ندارم، ولی به کار دفاعی اعتقاد دارم. همه در رئال تلاش کردند. بله، سیتی موقعیت‌های واضحی را از دست داد اما فوتبال همین است. رئال مادرید در سه سال اخیر دو بار سیتی را حذف کرده و این تصادفی نیست. ما با چنین تیمی در اسپانیا رقابت می‌کنیم.»

جلسه برای ماندن شدن در بارسا: «خیر، هیچ جلسه‌ای وجود ندارد. آنها من را احضار نکرده‌اند و این مهم نیست. فردا ما برای قهرمانی لالیگا بازی می‌کنیم. اگر برنده نشویم، خیلی سخت خواهد بود و اگر شکست بخوریم....»

فینال لالیگا: «برای ما این مهمترین بازی فصل است. ما باید پیروز شویم تا به صدرنشین فشار بیاوریم. اگر برنده شویم، به 5 امتیازی می‌رسیم و همه چیز می‌تواند بهتر شود.»

بازی در برنابئو: «ما احترام فوق العاده‌ای برای رئال مادرید قائل هستیم. ما نسبت به فصل قبل در چنین مقطعی چهار امتیاز کمتر داریم. ما همه چیز را کنار می‌گذاریم تا در مقابل یک تیم بزرگ رقابت کنیم.»

باز هم سوال در مورد جنجال گوندوگان: «وقتی نیت بدی وجود ندارد، مشکلی وجود ندارد. همه چیز حل شده است.»

احتمال شکست: «من به سناریوی مثبت فکر می‌کنم، به انجام یک بازی عالی و برنده شدن. من تیمم را برای پیروزی آماده می‌کنم.»

خستگی احتمالی رئال: «ما روی خودمان تمرکز داریم. در این نوع بازی‌ها، خستگی زیاد تاثیر نمی‌گذارد.»

داور بازی، سوتو گرادو: «حرف زدن در مورد داوران به من کمک نمی‌کند. امیدوارم او سوژه بازی نشود و به درستی کار داوران اعتقاد دارم.»

امید به قهرمانی لیگ: «البته که اینطور است. من می‌خواهم مثبت فکر کنم که ما برنده خواهیم شد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها