کد خبر: 707728
تاریخ انتشار :

گزارش زنده : ایران 2 - 2 بحرین

شاگردان وحید شمسایی در شروع نیمه دوم موفق شدند گل تصاویر را وارد دروازه بحرین کنند.

گزارش زنده : ایران 2 - 2 بحرین
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، غول فوتسال آسیا پس از یک پیروزی شیرین برابر تیم ملی افغانستان،  در دومین نبرد خود تیم ملی فوتسال بحرین را پیش‌رو دارد. بحرینی‌ها در جدال نخست با نتیجه دو بر یک مقابل کویت متحمل به شکست شدند و در صورت ناکامی مقابل ایران، خداحافظی زودهنگامی را با جام ملت‌های آسیا 2024 خواهند داشت. در سوی دیگر ایران در پی بازپس گیری رتبه اول از کویت ۴ امتیازی است.

سالن مسابقه : هوآ مارک بانگوک تایلند

ایرانترکیب پنج نفره تیم‌ملی فوتسال در دیدار با بحرین:

باقر محمدى (دروازه‌بان)، علیرضا رفیعی‌پور (عقب‌گیر)، مهدى کریمى (فلنگ راست)، اصغر حسن‌زاده (فلنگ چپ) و سعید احمدعباسی (راست)

ترکیب پنج نفره تیم ملی بحرین در دیدار با ایران:

حمید سبط عباس _ محمدناصر محمد السندی _ صالح احمد _ میرزا عبدالله سلمان احمد _ محمد عبدالله عبدالعزیز

شرح گل 

بحرین (۱-۰): در دقیقه 11 نیمه اول مسابقه سلمان بازیکن تیم فوتبال بحرین موفق شد از برگشت یک توپ سرگردان به خوبی استفاده کند و با یک شوت روی پای زمینی دروازه باقر محمدی را باز کرد.

ایران (۱-۱): علیرضا رضا رفیعی‌پور موفق شد در محوطه جریمه با دخالت به موقع و اثرگذار روی اوتی که با قدرت به او پاس داده شده بود, در دقیقه ۱۱ دروازه بحرین را باز کند و گل تساوی خیلی زود برای ایران ثبت شد.

بحرین (2-1): گل دوم تیم ملی بحرین توسط صالح احمد به ثمر رسید تا یکی از نادرترین نتایج در جام ملت‌های آسیا تا به اینجای رقابت‌ها رقم بخورد. این گل روی اشتباه علی اکرمی که به تعویض وی ختم شد، وارد دروازه ایران شد

حاشیه:

شوت احمد عباسی در موقعیت تک به تک با سنگربان بحرین با واکنش خوب حمید سبط برگشت داده شد.

شاگردان وحید شمسایی از همان سوت شروع مسابقه یک بازی تهاجمی را در دستور کار خودشان قرار داده‌اند.

تیم ملی فوتسال بحرین در هشت بازی گذشته خود تنها به یک پیروزی ( مقابل مالزی ) و یک تساوی ( برابر ترکمنستان ) دست یافته است و شش شکست را متحمل شده.

تیم ملی فوتسال ایران در هشت دیدار اخیر هفت بار پیروزی شده است و تنها شکستش مقابل برزیل در فینال تورنمنت شش جانبه برزیل بوده است

بولت زیر مجموعهتیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا با نتیجه سه بر یک افغانستان را شکست داد و تیم ملی بحرین در اولین بازی، نتیجه را دو بر یک به کویت واگذار کرد.

در دقیقه 6 سرمربی بحرین که سابقه کار در سپاهان به عنوان مربی بدنساز را هم دارد اولین تایم استراحت را برای تیمش گرفت.

در دقیقه 6 و پس از وقت استراحت بحرینی‌ها توانستند توسط عمار حسن اولین موقعیت جدی خود را ایجاد کنند که باقر محمدی توپ را با دست راست به کرنر زد.

شوت سرکش بهروز عظیمی در دقیقه 7 با واکنش بسیار خوب سنگربان بحرین به بازی برگشت داده شد.

تیم ملی فوتسال ایران در تمامی بازی‌های دوم خود در دور گروهی جام ملت‌های آسیا پیروز شده است و رکورد ۱۰۰ پیروزی را برجای گذاشته است.

رافائل فوگاگیرو، سرمربی تیم ملی فوتسال بحرین، در دوران سرمربیگری عبدالله ویسی در تیم سپاهان، به عنوان مربی بدنساز، در باشگاه اصفهانی فعالیت داشت و همچنین یک فصل در باشگاه گیتی‌پسند اصفهان مشغول به کار بود.

تیم ملی فوتسال بحرین با تاکتیک دفاع و ضد حمله مطابق انتظارات به این مسابقه آمده و در ۱۰ دقیقه ابتدایی دو سه موقعیت خطرناک هم ایجاد کردند.

ده دقیقه از نیمه اول این دیدار گذشته است و تیم ملی فوتسال بحرین با دفاع لوزی ( 1 _ 2 _ 1 ) و در یک سوم نیمه خودی، تمامی راه‌های گلزنی برای ملی‌پوشان فوتسال ایران را بسته است و منطقه‌ خطر ( باکس شش قدم ) را پوشش داده

بهروز عظیمی، بازیکن جوان تیم ملی فوتسال به علت تکل خشن روی دروازه بان تیم ملی بحرین که به شکل پاور جلو آمده بود، از سوی داور با کارت زرد جریمه شد

تیم ملی فوتسال ایران در دقیقه ۱۷ پنج خطا شد و در صورت اینکه به یک خطای دیگر مرتکب شوند، یک پنالتی نقطه دوم ( فاصله ده متری با دروازه ) به سود آخرین اعلام می‌شود.

در ثانیه‌های پایانی نیمه اول دیدار ایران و بحرین شاگردان وحید شمسایی دومین گل را هم دریافت کردند تا در آستانه شکست در نیمه اول مسابقه قرار داشته باشند.

تیم ملی فوتسال به علت خطای عجیب مهدی کریمی، شش خطا شد و از سوی داور پنالتی نقطه دوم به سود بحرین اعلام گردید، که البته این ضربه پنالتی به واکنش خوب باقر محمدی در ثانیه های پایانی نیمه اول به گل تبدیل نشد.

ترکیب تیم ملی فوتسال ایران با یک تغییر نسبت به ترکیب ابتدایی نیمه نخست، نیمه دوم را آغاز کرد:

باقر محمدی ( دروازه‌بان ) _ محمدرضا سنگ سفیدی ( عقب‌گیر ) مهدی کریمی ( فلنگ راست) علی اصغر حسن‌زاده ( فلنگ چپ) سعید احمدعباسی ( راس )

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها