کد خبر: 708170
تاریخ انتشار :

تصمیم ژاوی رختکن بارسلونا را لرزاند

آاس امروز گزارش داد که واکنش بازیکنان بارسلونا به منصرف شدن ژاوی از استعفا چندان مثبت نبوده است.

تصمیم ژاوی رختکن بارسلونا را لرزاند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، صحبت‌های ژاوی با بازیکنانش در روز بعد از اعلام جدایی اش در 30 ژوئن واقعاً احساسی بود و روی بازیکنانی مانند ژوائو کانسلو تأثیر گذاشت. جوانان نیز مانند گاوی نیز تحت تاثیر قرار گرفتند. حتی کهنه سربازانی مانند گوندوگان و لواندوفسکی، دست به کار شدند تا کار برای ژاوی تا پایان فصل را آسان‌تر کنند. 

در واقع، چند روز بعد، ستاره لهستانی یک میهمانی باربیکیو در خانه‌اش ترتیب داد و بازیکنان با هم متحد شدند تا بهترین خداحافظی را با مربی انجام دهند. رختکن که در ابتدای فصل به خصوص پس از لو رفتن محتوای یک جلسه داخلی دچار مشکلاتی شده بود، تصمیم گرفت برای بهترین وداع با ژاوی هر کاری انجام دهد. نتایج بارسا بعد از اعلام استعفای ژاوی نیز نشان می‌داد بازیکنان کاملا متحد شده‌اند.

حالا ولی شرایط فرق کرده است. ژاوی از ایده خود برای رفتن عقب‌نشینی کرده و این رختکن را به لرزه درآورده است که به طور کلی این احساس را دارد که ژاوی در این ماه‌ها کاملاً با آنها صادق نبوده است. 

ارتباط مربی با بازیکنان خوب است، اما باید دید رختکنی که شامل گروه اسپانیایی‌ها، بازیکنان خارجی و بازیکنان جوان تیم می‌شود، از این پس چه واکنشی نشان خواهد داد. ژاوی بار دیگر به موضع قدرت برگشته و می‌خواهد برای فصل بعد تصمیماتی جدی و متفاوت بگیرد. برخی طبعا در این میان قربانی خواهند شد. ماموریت او حالا سنگین‌تر از تمام ماه‌های گذشته خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها