کد خبر: 708204
تاریخ انتشار :

گزارش زنده: مس رفسنجان 1 - 1 پیکان

دو تیم پیکان و مس رفسنجان در نخستین دیدار از مرحله یک هشتم نهائی جام حذفی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

گزارش زنده: مس رفسنجان 1 - 1 پیکان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، از چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، مس در رفسنجان میزبان پیکان تهران خواهد بود. این دو تیم در فصل جاری لیگ برتر، دو بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که مسی‌ها در تهران پیروز میدان بوده‌اند و دیدار اخیر دو تیم هم در رفسنجان با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

نکته قابل توجه درباره نارنجی‌های مس اینکه این تیم همچنان پس از حضور محرم نویدکیا در راس کادرفنی خود از آغاز نیم فصل دوم، هیچ باختی را تجربه نکرده است. مس همچنین در هفت دیدار اخیر خود گلزنی کرده تا نشان دهد راه و رسم باز کردن دروازه‌ها را بلد است و باید دید تیمی که توانسته با حذف استقلال، صدرنشین کنونی لیگ برتر، به این مرحله از جام حذفی برسد، می‌تواند با پیروزی بر یک تیم تهرانی دیگر به ماجراجویی خود ادامه دهد یا نه.

در سمت مقابل پیکان هم این روزها با رضا عنایتی از لحاظ نتیجه‌گیری خوب عمل کرده و آن‌ها در ۱۰ دیدار اخیر خود فقط یک‌بار مقابل پرسپولیس بازنده بوده‌اند. خودروسازان با نتایج مناسبی که داشته‌اند از قعر جدول هم فاصله گرفته‌اند تا ادامه رقابت‌های لیگ برتر را با خیال آسوده‌تری پشت سر بگذارند و باید دید پس از سپری کردن یک بازی نسبتاً ساده‌تر مقابال ستارگان بهمن جوان تهران، مقابل مس در رفسنجان چه نتیجه‌ای خواهند گرفت و می‌توانند به جمع هشت تیم نهایی جام حذفی برسند یا نه.

گزارش لحظه به لحظه "ورزش سه" از دیدار تیم‌های مس رفسنجان و پیکان را در همین صفحه دنبال کنید:

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران؛ پنج‌شنبه 1403/02/06 ؛ ساعت 17:45

ورزشگاه: شهدای مس رفسنجان

داوران: مهدی اجاقی / کمک داورها: حامد صفایی و مرتضی هوشیار / داور چهارم: علی سام

ترکیب پیکان:

محمدرضا دیناروند، مبین دهقان، نیما احمدی(75-امیرحسین صدقی)، ایمان اکبری، علی‌اصغر صادقی، ابوالفضل زمانی، علی‌اکبر رنجبر، امیرحسین غلامی، آرش هاشمی، مجتبی حقدوست و امیر شهیم.

سرمربی: رضا عنایتی

ترکیب مس رفسنجان: 

حامد لک، محمد نژادمهدی، رامتین سلیمان‌زاده، میثم تیموری، حسن جعفری، جلال‌الدین علی محمدی، فرشید باقری، مهدی ترکمان، سعید واسعی، محمدمهدی محبی و سجاد شهباززاده.

سرمربی: محرم نویدکیا

شرح گل:

 مس رفسنجان ۱-۰ پیکان ( جلال‌الدین علی محمدی دقیقه ۳۲) جلال‌الدین علی‌محمدی با ضربه پای راست خود دروازه دیناروند را باز کرد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

مس رفسنجان ۱-۱ پیکان (ابوالفضل زمانی دقیقه ۴۸) بازیکن جوان پیکانی‌ها موفق شد روی ارسال عرضی احمدی موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

دقایق حساس:

دقیقه ۵: سجاد شهباززاده فرصت داشت گل اول بازی را به ثمر برساند اما دیناروند از دروازه خود بیرون آمد و مانع از این اتفاق شد.

دقیقه ۲۸: بازی بدون موقعیت خاصی روی دروازه دو تیم دنبال می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها