کد خبر: 708403
تاریخ انتشار :

تیلور و سوتی که در لیگ سه ایران هم قفل بود!

اشتباه باورنکردنی آنتونی تیلور، داور انگلیسی، شاید پیروزی و سه امتیاز مهم را از لیورپول گرفته باشد.

تیلور و سوتی که در لیگ سه ایران هم قفل بود!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول روز گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی وست هم روبه‌روی این تیم به میدان رفت و با تساوی 2-2 متوقف شد تا عملا شانسش را برای کسب عنوان قهرمانی این مسابقات از دست بدهد.

این دیدار پر از حواشی و جنجال‌های عجیب و باورنکردنی مانند درگیری محمد صلاح و یورگن کلوپ در کنار زمین به هنگام ورود این ستاره مصری به میدان به‌عنوان بازیکن تعویضی بود اما اتفاق عجیب دیگری هم در زمین رخ داد که فریاد اعتراض نسبت به داوری در لیگ برتر انگلیس را بار دیگر بلند کرد.

یکی از بهترین شانس‌های لیورپول برای پیروزی در این دیدار زمانی رقم خورد که کودی خاکپو با استفاده از اشتباه دروازه‌بان وستهم در موقعیت در اختیار گرفتن توپ و باز کردن دروازه در محوطه جریمه قرار گرفت اما سوت تیلور احتمال گلزنی این مهاجم هلندی را به صفر رساند. 

این لحظه عجیب و باورنکردنی برای بازیکن لیورپول بود که ناباورانه علت این سوت را از تیلور سوال می‌کرد. اتفاقی که می‌تواند یکی از مهم‌ترین اشتباهات داوری این فصل لیورپول لقب بگیرد. در ادامه این صحنه را به‌صورت کامل بررسی می‌کنیم.

اتفاق عجیبی که در طول بازی روز گذشته رخ داد این بود که خطایی از سوی بازیکنان لیورپول در هنگام ارسال ضربه کرنر روی آرئولا انجام شد.

آنتونی تیلور اعلام کرد که بازی باید ادامه پیدا کند و در نهایت همین اتفاق رخ داد.

آرئولا توپ را برای دقایقی در اختیار داشت، پیش از آن که آن را برای ارسال ضربه پرتاب کند و این تصور به وجود آمد که شاید او فکر کرده که ضربه آزاد اعلام شده است.

با توجه به این که سوتی زده نشده بود، خاکپو این حق را داشت که به دنبال توپی که حالا در بازی به جریان افتاده بود برود.

اما در همین لحظه بود که تیلور به دلیل نامشخصی در سوتش دمید.

این داور سرشناس انگلیسی از پزشکان خواست به زمین بیایند و به نظر می‌رسید صرفا این کار را کرده تا این واقعیت که بدون هیچ دلیل سوت زده را پنهان کند و وانمود کرد که آرئولا نیاز به درمان پزشکی دارد و به نظر می‌رسد که حتی به او گفت باید روی زمین بخوابد تا پزشکان درمانش کنند، درحالی‌که این دروازه‌بان هیچ مشکلی نداشت.

بازی با دراپ بال از سر گرفته شد و اینطور وانمود شد که درمان آرئولا دلیل متوقف کردن این بازی بوده است تا لحظه بسیار عجیب و غیرقابل باوری در جریان این بازی رقم بخورد که حالا اعتراض شدید هواداران لیورپول را به همراه داشته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها