کد خبر: 708754
تاریخ انتشار :

واکنش جواد نکونام به برکناری خطیر - اختصاصی

جواد نکونام به خبر برکناری علی خطیر از مدیرعاملی استقلال واکنش نشان داد.

واکنش جواد نکونام به برکناری خطیر - اختصاصی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، تنها ساعتی پس از تساوی استقلال برابر تراکتور، خبر غیرمنتظره‌ای از جلسه هیئت مدیره آبی‌ها منتشر شد. جایی که سه عضو مدیریتی باشگاه با حضور در جلسه‌ای که در ساختمان هلدینگ خلیج فارس برگزار شد، رأی به برکناری علی خطیر از مدیرعاملی آبی‌ها دادند.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که همزمان با برکناری خطیر، هواپیمای استقلال در آسمان تبریز به سمت تهران بود و پس از فرود هواپیمای کاروان تیم در فرودگاه مهرآباد بود که جواد نکونام و دیگر اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم از این موضوع خبردار شدند.

پس از اعلام خبر برکناری علی خطیر، جواد نکونام سرمربی استقلال در واکنش به اتفاقات امشب این باشگاه، گفت: امروز یک روز به یادماندنی برای باشگاه استقلال خواهد بود. شاید هم یک هفته به یادماندنی. بعد از واگذاری استقلال به هلدینگ خلیج فارس، اتفاق مهم دیگری نیز با درایت آقای دکتر علی عسگری و مهندس شهریاری برای استقلال رقم خورد و تصور می‌کنم از امشب استقلال به ساحل آرامش خواهد رسید.

او ادامه داد: از داستان‌های امسال هر چه بگویم کم گفتم. عده‌ای همه کار کردند استقلال نتیجه نگیرد. اجازه ندادند بازیکنان مورد نظر جذب شود. اتفاق‌هایی برای استقلال افتاد که اصلا خوب نبود و باعث شدند هوادار یک فصل اذیت شود و استرس بکشد. با تصمیمی که امشب گرفته شد، استقلال به ساحل آرامش رسید ولی باید مراقب باشیم. هواداران هوشیار باشند که عده‌ای دوست ندارند استقلال قهرمان شود.

سرمربی استقلال اضافه کرد: امروز که این خبر در هواپیمای تیم اعلام شد، همه تیم خوشحال شدند چون همه امسال اذیت شدند. فعلا نمی‌خواهم زیاد در این باره حرف بزنم. به زودی با هواداران درباره بلاهایی که در یک سال گذشته سر من، تیم و هواداران آوردند صحبت می‌کنم.

نکونام در پایان گفت: الان فقط و فقط تمرکزمان روی موفقیت تیم است. با وجود کم و کاستی‌ها تا لحظه آخر برای استقلال خواهیم جنگید. فقط خوشحالم مالکان جدید خیلی زود فهمیدند چه کسانی مخل آسایش استقلال هستند و می‌خواهند آرامش را بر هم بزنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها