کد خبر: 709066
تاریخ انتشار :

گزینه ایده‌آل بایرن مونیخ زیر آفتاب میامی!

یک سوال و جواب ساده با سماجت خبرنگار اسکای ممکن است به معنای یک پاسخ منفی جدید برای بایرن مونیخ باشد.

گزینه ایده‌آل بایرن مونیخ زیر آفتاب میامی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، زین‌الدین زیدان، ستاره سابق تیم ملی فرانسه، مشهورترین چهره حاضر در مسابقات فرمول یک میامی بود که خبرنگاران از یک فرصت استثنایی برای رساندن خودشان به او استفاده کردند. زیدان یک مربی کم‌حرف و بی‌سروصدا و رازآلود است و به همین جهت انجام مصاحبه با او ارزش خاصی دارد.

خبرنگار اسکای از زیدان پرسید: بایرن یا رئال؟ کدام یک بازی را می‌برد؟

زیدان: امیدوارم مادرید اما این حتما مسابقه خاصی خواهد بود.

خبرنگار: آیا ممکن است شما مربی بعدی بایرن باشید؟

زیدان: نه، من می‌روم که مسابقه را تماشا کنم.

کاملا مشخص نبود که آیا این نه به معنای رد کردن پیشنهاد بایرن است و شایعه همکاری را رد می‌کند یا نه. شاید هم این تنها یک واکنش منفی به سوال خبرنگاری بود که در مورد دوئل آتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با او صحبت کرده بود. با این حال این کلیپ کوتاه به سرعت مورد توجه قرار گرفت.

زیدان که با پیرانی مشکی در کنار پیست مشغول قدم زدن بود، ناگهان با خبرنگار روزنامه بیلد هم مواجه شد اما همراهان او بلافاصله اجازه سوال کردن بیشتر را از این رسانه آلمانی گرفتند.

این صحبت‌ها در شرایطی است که ماکس ابرل، مدیر بایرن مونیخ، اعلام کرده دیگر تماسی با زیدان وجود نخواهد داشت. آنها هنوز درمورد سرمربی بعدی به نتیجه خاصی نرسیده و جست‌وجویشان ادامه دارد؛ نام‌هایی مثل هانس دیتر فلیک و یواخیم لو اسامی جدیدی است که درباره بایرن شنیده شده اما هیچکدام از این افراد به نظر شانسی برای حضور در مونیخ نخواهند داشت.

زیدان ۵۱ ساله چندین هفته است که به‌صورت مکرر به کادر مربیگری بایرن مرتبط شده و با توجه به اینکه با تیمی قرارداد ندارد، یک گزینه عالی برای تیم‌هایی به‌شمار می‌آید که قصد قهرمانی در اروپا را دارند.

ما تردید اصلی درباره زیدان همواره فقدان آشکار مهارت‌های زبانی بوده است. او خودش در سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که تسلط کاملی به زبان انگلیسی ندارد. این شرطی است که مدیر ورزشی بایرن برای استخدام مربیان غیرآلمانی اعلام کرده بود.‌ جالب اینکه ابرل شب گذشته در یک مصاحبه دیگر تاکید کرد که نمی‌دانند زیدان انگلیسی صحبت می‌کند یا نه و تاکید کرد که با مرد فرانسوی تماسی برقرار نکرده است.

جست‌وجوی طولانی مربی برای بایرن مونیخ در نهایت ممکن است باعث کاهش تمرکز بازیکنان پیش از مسابقه حساس مقابل رئال مادرید بشود؛ نبرد همه یا هیچ این فصل مونیخی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها