کد خبر: 709204
تاریخ انتشار :

صحبت‌های آتشین هاشمی نسب در می کس دز ون

مربی تیم فوتبال استقلال به مانند همیشه صحبت های آتشینی در می کس دز ون خبری ورزشگاه آزادی داشت.

صحبت‌های آتشین هاشمی نسب در می کس دز ون
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌سه"، مهدی هاشمی نسب مربی تیم فوتبال استقلال در میکسدزون ورزشگاه آزادی در جمع خبرنگاران ایستاد و به سوالات آنها پاسخ داد.

او حرف‌های ابتدایی اش را اینطور درباره پیروزی دراماتیک تیمش آغاز کرد: عذرخواهی ویژه دارم از تک تک هواداران از طرف کادر فنی و هواداران بابت شکل بازی در نیمه اول. شرمنده شدیم.

او ادامه داد: نیمه اول اصلا استقلال و در حد قهرمانی نبودیم، اما در بین دو نیمه با صحبت هایی که با بچه‌ها داشتیم به آنها گفتیم که چه جایگاهی دارند و کجا هستند. هواداری قبل از بازی آمد و با بچه‌ها قبل بازی صحبت کرد. فکر می‌کنم بچه‌ها خیلی زود فراموش کردند. خوشبختانه نیمه دوم به بازی برگشتیم. لحظه ای گل زدیم که یک سری صحبت‌ها درباره خلوت آدم هاست که اصلا دوست ندارم درباره آنها صحبت کنم. 

مربی استقلال با کنایه به شادی نکردن علیاری ادامه داد: اما اتفاقاتی می‌افتد که آدم دوست دارد درباره آنها صحبت کند. بازیکنی که تماشاچیان ما را تحریک می‌کند و در بازی رفت بعد از گل جلوی تماشاچیان ما خیلی خوشحالی می‌کند! پس در ورزشگاه آزادی هم خوشحالی کنید. جلوی تماشاگران ما خوشحالی کنید. ما ابایی نداریم و به قدرت بازیکنانمان اعتقاد داریم.

هاشمی‌نسب در ادامه با کنایه زدن به کادر فنی ذوب آهن گفت: قبلا هم گفته بودیم که فارغ از جام گرفتن این تیم برای ما قهرمان لیگ است. کسانی که خط می‌گیرند از ارباب‌شان که هزار درصد توان بگذارند. ما دنبال این نیستیم که بازیکنان حریف توان نگذارند، چون قبلا استقلالی بوده‌اند و شل کنند، اما توقع داریم شراقتمندانه بازی کنند و با خط و بازی‌های که ما فوتبالی‌ها بلدیم 20 دقیقه از تایم بازی را با وقت کشی نگذرانند. آقایان ما هم این بازی‌ها را بلدیم. این بازی‌هایی که شما با رمز و رموز به بازیکنان انتقال می‌دهید را بلد هستیم. خوشبختانه بردیم.

او سپس در واکنش به این سوال که شفاف صحبت کند، گفت: آنهایی که باید بدانند می‌دانند. شفاف به‌موقع صحبت می‌کنیم. ابایی هم از صحبت کردن نداریم. بدون هیچ صحبتی ما را 50 میلیون جریمه می‌کنند. هزار میلیارد دیگر هم جریمه کنند. الان وقتش نیست. ولی یک چیزی بگویم. نه 50 میلیون، نه 70 میلیون، نه هزار میلیارد آدم؛ تا آن بالایی نخواهد برگ از درخت نمی افتد. تلاش نکنید. چون خدا هست اون تصمیم می‌گیرد که چه اتفاقی می‌افتد. این چیزهایی است که خلوت من است و اصلا دوست نداشتم درباره آن صحبت کنم.

او درباره اینکه آیا تیم قهرمان می‌شود، تاکید کرد: این تیم برای ما قهرمان است حتی اگر سوم یا چهارم بشویم.

او درباره حضور هواداران هم صحبت کرد: دست تک تک شان را می‌بوسم که در این هوا آمدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها