کد خبر: 709303
تاریخ انتشار :

خاطره سردار از مورینیو: آقای خاص، طرفدار سپاهان!

سردار آزمون می‌گوید که ژوزه مورینیو در زمان حضورش در رم، نتایج سپاهان را دنبال می‌کرده است.

خاطره سردار از مورینیو: آقای خاص، طرفدار سپاهان!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو در چند مقطع و در تیم‌های مختلف، خواستار جذب سردار آزمون بود تا اینکه این اتفاق بالاخره و در زمان حضور آقای خاص در رم اتفاق افتاد اما دوران همکاری آنها بسیار کوتاه بود و زمانی که این بازیکن به همراه تیم ملی ایران در جام ملت‌‍‌های آسیا حضور داشت، مورینیو و رم به همکاری خود پایان دادند.

سردار آزمون شب گذشته مهمان لایو اینستاگرامی ورزش سه بود و درخصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت که شاید یکی از نکات جالب این گفتگو که البته کمی هم عجیب است، پیگیری نتایج بازی‌های سپاهان توسط این مربی مشهور پرتغالی است.

ژوزه مورایس که طی دو فصل اخیر هدایت سپاهان را برعهده داشته، یکی از دوستان قدیمی مورینیو است که سابقه همکاری طولانی مدتی را با هموطنش دارد. جایی که سرمربی سپاهان در تیم‌های پورتو، اینتر، رئال مادرید و چلسی، دستیار مورینیو بود و به افتخارات بزرگی دست یافت.

از سال 2015 بود که راه مورایس از سرمربی مشهور دنیای فوتبال جدا شد و او پس از هدایت تیم‌هایی مانند آنتالیا اسپور، بارنزلی، چونبوک موتور و الهلال، از سایه دستیاری مورینیو خارج شد و به عنوان سرمربی، افتخارات مهمی را در دنیای فوتبال کسب کرد و در دو فصل اخیر نیز روی نیمکت سپاهان نشسته است.

سردار آزمون شب گذشته و در گفتگوی زنده اینستاگرامی با ورزش سه، زمانیکه با سوالی درخصوص اینکه "چه خاطره خاصی از مورینیو دارد" مواجه شد، پاسخ جالب توجهی داد.

آزمون گفت: یک خاطره از مورینیو دارم. او یک روز به من گفت: "سردار! بازی را دیدی؟" من هم با خودم گفتم منظورش کدام بازی است؟ سپس از مورینیو پرسیدم کدام بازی را می گویی؟ گفت مسابقه سپاهان و تیم ازبکستانی که 9 گل زدند!

آزمون در ادامه می‌گوید: من هم در پاسخ به مورینیو گفتم نه متأسفانه بازی را ندیدم. او هم در ادامه به من گفت: "سپاهان 9 گل به ثمر رساند. یعنی حریفشان اینقدر ضعیف است؟" به هر حال او با مورایس دوست صمیمی است و به همین دلیل بازی سپاهان را تماشا می‌کرد.

سردار در پایان گفت: مورینیو بازی‌های سپاهان را هم دنبال می‌کرد. من از این کار او تعجب کرده بودم و با خودم گفتم دمش گرم! این موضوع برای من جالب بود که مورینیو نتایج سپاهان را زیر نظر دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها