کد خبر: 709339
تاریخ انتشار :

دورتموند ترزیچ را داشت، ما یک نابغه قلابی!

دنیل ریو لو شکست پی اس جی برابر دورتموند و حذف از لیگ قهرمانان را برای حمله دوباره به لوئیس انریکه مناسب دید.

دورتموند ترزیچ را داشت، ما یک نابغه قلابی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس انریکه در فرانسه منتقدان زیادی دارد. او توانسته پی اس جی را برنده دو جام کند ولی دیشب در رساندن پاریس به فینال لیگ قهرمانان ناکام ماند. شکل رفتار او در نشست‌های خبری و حمله صریح به خبرنگاران و کارشناسان فوتبال باعث شده دشمنان او در فرانسه زیاد شوند.

یکی از این منتقدان دنیل ریولو است. او بعد از شکست بازی رفت از ترکیب ابتدایی پی اس جی و پست بازی امباپه انتقاد کرده بود و با کنایه به انریکه لقب نابغه را داد.

دیشب او بار دیگر به مربی اسپانیایی حمله کرد: «ما حذف شدیم چون دورتموند ترزیچ را روی نیمکت داشت ولی روی نیمکت پاریس یک نابغه قلابی نشسته بود. نابغه روی نیمکت، راه حلی برای فرار از شکست پیدا نکرد. وضعیت روحی تیم از روز اول مثبت نبود. روحیه‌ها کمی بهتر شد، اما تیم از نظر تاکتیکی اصلا. مردم دیگر نگویند لوئیس انریکه یک نابغه است. ترزیچ در دو بازی به او درس فوتبال داد و نشان داد نابغه کیست.»

ریولو ادامه داد: «انریکه خودش را عقل کل می‌داند و به تنهایی می‌خواست راه حل را پیدا کند اما ترزیچ که برای اکثر مردم ناشناخته بود، دو بار به انریکه درس فوتبال داد. حالا ما نابغه‌ای را داریم که دو سال دیگر در پاریس ادامه خواهد داد و به قول خودش هر هفته ایده‌های خوبی خواهد داشت. دورتموند ممکن است استثنایی نباشد، اما آنها فوق العاده باهوش هستند. ترزیچ مربی‌ای است که کسی او را نمی‌شناسد و یک مربی بومی به حساب می‌آید. اما تیمش فوق العاده باهوش است. ما یک نابغه قلابی داریم ولی آنها ترزیچ را داشتند. او یک تاکتیک نسبتا ساده را اجرا کرد و با همان  روش خیلی خوب پیش رفت. باهوش بودن در فوتبال بسیار مهم است. ما حذف‌های زیادی از پی اس جی را تجربه کرده‌ایم. بیشتر اوقات بعد از حذف‌ها عصبانی بودم. امشب عصبانی نیستم، بلکه پر از ناامیدی هستم.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها