کد خبر: 709500
تاریخ انتشار :

اولین واکنش حامدی فر به اتفاقات جنجالی

هافبک استقلال با عذرخواهی از مهرداد رضایی، مدعی شد که با این بازیکن دوست و رفیق است.

اولین واکنش  حامدی فر به اتفاقات جنجالی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در پایان دیدار حساس استقلال و ذوب‌آهن که با پیروزی دراماتیک آبی‌ها به پایان رسید، اتفاقات جنجالی رخ داد که با واکنش‌های زیادی همراه بود. جایی که امید حامدی‌فر به سمت مهرداد رضایی رفت و پس از برخوردی که با این بازیکن داشت، باعث سرنگونی او شد.

حرکت حامدی‌فر به دلیل انتشار ویدیویی از بازی رفت دو تیم بود. جایی که مهرداد رضایی جملاتی را خطاب به بازیکن استقلال به زبان می‌آورد و همین موضوع سبب شده بود تا حامدی‌فر از بازیکن ذوب‌آهن کینه به دل گرفته و در پی جبران آن باشد.

این اتفاقات و حواشی پس از دیدار دو تیم باعث احضار هر دو بازیکن به کمیته انضباطی شد تا حامدی‌فر و رضایی در این خصوص توضیحات خود را در اختیار مسئولین کمیته انضباطی قرار دهند و در روزهای آینده نیز رأی این پرونده صادر شود.

اما حالا حامدی‌فر در گفت‌وگوی کوتاهی که داشته، ضمن عذرخواهی از مهرداد رضایی، مدعی شده که با این بازیکن رفیق است. حامدی‌فر ابتدا درباره بازی با ذوب‌آهن می‌گوید: ابتدا این برد را به هواداران تبریک می‌گویم. یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین بازی‌های فصل ما بود و خدا را شکر بازی را بردیم. از هواداران تشکر می‌کنم که تا ثانیه آخر تیم را حمایت کردند. مطمئن هستیم در بازی‌های باقی‌مانده نیز همه جوره از استقلال حمایت خواهند کرد.

او درباره جلسه‌ای که امروز درخصوص اتفاقات پس از بازی تشکیل شده، توضیح داد: همیشه تلاش کرده‌ام از حاشیه دور باشم. بعد از بازی هم مشغول شادی بودیم و اتفاقی افتاد که واکنشم را در پی داشت. امروز در جلسه کمیته انضباطی حاضر شدم و حرف‌هایم را زدم. جا دارد از مسئولان این کمیته تشکر کنم.

حامدی‌فر در پایان می گوید: من و مهرداد رضایی با هم دوست و رفیق هستیم و اتفاقی که بین ما افتاد طبیعی و فوتبالی بود. از مهرداد عزیز و خانواده‌اش هم عذرخواهی می‌کنم. همینطور از اهالی فوتبال چون دوست ندارم وارد حاشیه شوم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها