کد خبر: 709651
تاریخ انتشار :

پرسپولیسی ها علیه رابطه رضاییان و دانشگر!

انتشار یک است و ری توسط رامین رضاییان و سپس پاک کردن آن باعث ناراحتی دانشگر از هم‌تیمی خود شده است.

 پرسپولیسی ها علیه رابطه رضاییان و دانشگر!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش ‌سه"، پس از ماجرای توهین مجری شبکه پرسپولیس و صحبت‌‎هایش مبنی بر حذف سپاهان از لیگ برتر شاهد واکنش‌های زیادی از سوی ستاره‌های سپاهان بودیم و در این بین محمد دانشگر با ادبیات تندی علیه پرسپولیسی‌ها موضع گرفت.

پس از موضع محمد دانشگر علیه مدیرعامل و چند عضو دیگر باشگاه پرسپولیس، هواداران تیم پایتخت‌نشین واکنش‌های تندی به مدافع سابق استقلال داشتند و همین باعث شد تا رامین رضائیان با انتشار عکسی از محمد دانشگر حمایت کند.

انتشار استوری توسط دانشگر اما از سوی جامعه هواداری پرسپولیس که او را با وجود پیوستن به سپاهان همچنان پرسپولیسی می‌دانند و محبوب آنهاست خوش نیامد و به مدافع ملی پوش سپاهان برای حمایت از دانشگر اعتراض کردند، تا جایی که او مجبور به پاک کردن استوری خود شده است.

در این بین پاک کردن استوری از سوی رامین اصلا برای محمد دانشگر قابل قبول نبوده و او با وجود آگاهی از فضای تند هواداران در فوتبال ایران، یک استوری منتشر کرده و به رامین کنایه زده که او اگر در شرایط مشابهی قرار داشت، استوری‌ حمایتی‌اش را حذف نمی‌کرد.

سپاهان تا ساعاتی دیگر در شرایطی به مصاف مس رفسنجان می‌رود که شانس محمد دانشگر پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت برای حضور در ترکیب در نیمه دوم کم نیست و باید دید در ادامه فصل رابطه دانشگر و رضائیان چطور خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها