کد خبر: 709744
تاریخ انتشار :

پنجمین جام قهرمانی سعید مهری

سعید مهری پنجمین جام قهرمانی خود را بالای سر برد.

پنجمین جام قهرمانی سعید مهری
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، سعید مهری هافبک سابق باشگاه استقلال که مورد توجه سرمربی سابق آبی‌ها قرار گرفته بود و به تیم آپوئل در لیگ قبرس منتقل شد امروز به همراه این تیم قهرمان شد و پنجمین جام قهرمانی دوران فوتبال خود را کسب کرد.

جام‌هایی که سعید مهری بالای سر برده به شکل عجیبی به استقلال و استقلالی‌ها مربوط است، او اولین جام قهرمانی را مقابل استقلال در فینال حذفی کسب کرد، جام دوم و سوم را همراه با استقلال بالای سر برد، چهارمین جام قهرمانی را همراه با سرمربی سابق آبی‌ها امیر قلعه نویی در تیم ملی کسب کرد و آخرین جام را هم به همراه ریکاردو ساپینتو سرمربی فصل گذشته استقلال در لیگ قبرس به دست آورد.

مهری در 4 سال گذشته 5 جام قهرمانی مختلف کسب کرد تا یکی از بازیکنان موفق در کسب عناوین قهرمانی باشد و جنس جام‌هایی که کسب کرده با قهرمانی در لیگ قبرس جور شد!

در ادامه به بررسی 5 قهرمانی که سعید مهری در آن ایفای نقش کرده و در نهایت جام را بالای سر برده خواهیم پرداخت:

13 شهریور 1399 - جام حذفی ایران همراه با تراکتور

هافبک جوان آن روزهای تراکتور در ترکیب اصلی این تیم در فینال جام حذفی قرار گرفت و به همراه این تیم توانست اولین جام قهرمانی را دوران فوتبال خود کسب کند و این شروعی به ماجراجویی‌های این بازیکن بود.

9 خرداد 1401 - لیگ برتر ایران همراه با استقلال

اولین فصل حضور او در استقلال با قهرمانی همراه شد، مهری با اینکه در ترکیب اصلی این تیم حضور نداشت و در اکثر مسابقات آن هم در نیم فصل دوم به عنوان جانشین به میدان می‌آمد اما به یکی از بازیکنانی تبدیل شده بود که فرهاد مجیدی از او برای کنترل جریان مسابقه و استحکام خط هافبک استفاده می‌کرد، مهری مهم‌ترین جام دوران فوتبال خود را در این فصل به دست آورد.

11 آبان 1401 - سوپرجام فوتبال ایران همراه با استقلال

هافبک مورد علاقه ساپینتو در بازی سوپرجام در دقایق پایانی مسابقه به میدان آمد تا در استحکام خط میانی و حفاظ از تک گل این تیم ایفای نقش کند و در نهایت استقلال یک بر صفر نساجی را شکست داد و آبی‌ها به قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران رسیدند، این دومین جام مهری با استقلال و اولین جام با ریکاردو ساپینتو بود!

30 خرداد 1402 - قهرمانی مسابقات کافا به همراه تیم ملی ایران

مهری با درخشش در ترکیب استقلال مورد توجه امیر قلعه نویی قرار گرفت و در تورنومنت کافا به همراه تیم ملی شرکت کرد و اولین جام ملی خود را هم در این مسابقات به دست آورد تا کمتر از 2 سال 3 جام مختلف کسب کرده باشد.

22 اردیبهشت 1403 - قهرمانی در لیگ قبرس به همراه آپوئل

مهری از استقلال جدا شد تا در لیگ قبرس به فوتبال خود ادامه دهد و علاقه‌خاصی که ساپینتو به سبک فوتبالی این بازیکن دارد یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب مهری برای حضور در لیگ این کشور بود که در نهایت برای او با اتفاق شیرینی همراه بود و به همراه آپوئل و ساپینتو جام قهرمانی را بالای سر برد تا یک جام دیگر به رزومه ورزشی خود اضافه کند، قهرمانی در لیگ قبرس!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها