کد خبر: 709765
تاریخ انتشار :

صحنه های احساسی در خداحافظی سرمربی آلمانی

خداحافظی کریستین اشترایش از طرفداران فرایبورگ لحظات جالبی را رقم زد.

 صحنه های احساسی در خداحافظی سرمربی آلمانی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، صحنه‌های بسیار احساسی هنگام خداحافظی کریستین اشترایش 58 ساله رقم خورد. سرمربی فرایبورگ پس از 29 سال حضور در این باشگاه از سمتش استعفا داد. او 12 سال سرمربی فرایبورگ بود. بازی خانگی مقابل هایدنهایم که با تساوی 1-1 به پایان رسید، آخرین بازی بود.

پس از سوت پایان او با هواداران صحبت کرد. استرایش به سمت طرفداران گفت: "می‌خواهم از شما بسیار تشکر کنم. برای همه چیز. می‌خواهم از همه کسانی که در باشگاه از من حمایت کردند تشکر کنم. آن‌هایی که با من مهربان بودند. برای همه چیز از شما تشکر می‌کنم، برای بازی‌های فوق العاده، برای عشق و نزدیکی شما به باشگاه. خیلی ممنونم، بهترین‌ها را برای شما آرزو می‌کنم."

سپس او برای دور افتخار و خداحافظی با تمامی هواداران کنار زمین قدم زد و برای جمعیت دست تکان داد. وقتی او به تونل نزدیک می‌شد چند هوادار وارد زمین شدند.

یکی از آن‌ها به سرعت به سمت مربی رفت که قبل از رسیدن به استریچ توسط مأموران امنیتی مهار شد. اشترایش خیلی خونسرد به سمت او رفت و این طرفدار را به آغوش کشید.

به نظر می‌رسید او یک هوادار معمولی نیست چراکه تصاویر نشان می‌دهد به شدت اشک می‌ریخت و از تصمیم خداحافظی این مربی بسیار غمگین بود. حرکت زیبای این مربی برای برخورد با جیمی جامپی که اشک می‌ریخت در روز خداحافظی‌اش ماندگار شد و سپس ماموران این هوادار را به سمت سکوها راهی کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها