کد خبر: 634257
تاریخ انتشار :

ترس سردار آزمون از خانم ماریا در روسیه + عکس

رکنا : پس از مصدومیت از ناحیه ماهیچه، حالا همه چشم انتظار بازگشت سردار آزمون هستند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش رکنا، سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران است. سردار آزمون در تیم زنیت روسیه حسابی می درخشد. سردار آزمون چندی پیش مصدوم شده بود. سردار آزمون به طور جدی به تمرینات ورزشی می پردازد. در این عکس ها سردار آزمون را در حال ورزش مشاهده می کنید.

عکاسی از سردار آزمون

در این بین سردار آزمون، چهره مورد توجه عکاس تیم زنیت است که برای تمرین روز جمعه تمام تلاشش را کرده تا فریم‌هایی جذاب را از حضور بازیکنان در سالن بدنسازی ثبت کند؛ جایی که سردار زیر نظر ماریا بوروا فعالیت‌های جسمانی را انجام می‌دهد.

سردار آزمون

ماریای 35 ساله که دو سال قبل از سردار وارد زنیت شد، مربی بدنسازی معروف در فوتبال روسیه است که پس از درخشش در تیم لوکوموتیو مورد توجه مدیران باشگاه قرار گرفت و برای امضای قرارداد به بزرگترین باشگاه لیگ روسیه دعوت شد و حالا بازیکنان زنیت از دست او و تمرینات دشوارش فراری اند.

سردار آزمون از تمرینات چمنی به دور است

تصویر سردار آزمون که با حالتی جالب رو زمین دراز کشیده و ماریا با خنده او را نظاره می‌کند، احتمالا در راستای تمریناتی است که مربی بدنساز فیتنس زنیت برای بازگرداندن آزمون به حالت عادی انجام شده است. نکته مهم اینکه آزمون با توجه به مصدومیتی که دارد، تنها بازیکنی است که از تمرینات چمنی به دور است و زیر نظر ماریا بوروا کار را دنبال می‌کند.

تمرین سردار آزمون

آزمون که در آخرین سال قراردادش برچسب 25 میلیون یورویی را روی خود می‌بیند، این فصل 5 گل برای تیمش زده و تلاش می‌کند تا فرمی مطلوب در ادامه فصل کفش طلایی را تصاحب کند و شاید هم پیراهن فیروزه‌ای را با پیراهن تیمی بزرگتر تعویض کند.

نکته مهم اینکه احتمال دارد او فردا در بازی با کریلیا نیز غایب باشد اما تلاش کادر پزشکی و تیم بدنسازی زنیت برای آن است که مهاجم تیم ملی به دیدار روز چهارشنبه برابر مالمو در لیگ قهرمانان اروپا برسد؛ بازگشتی که برای تیم ملی ایران و دراگان اسکوچیچ نیز باتوجه به دو بازی سرنوشت ساز در فیفادی، اهمیت بسیار زیادی دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما