کد خبر: 635116
تاریخ انتشار :

چهره ی متفاوت یکتا ناصر درکنار ساره بیات + عکس

یکتا ناصر بازیگر چهره سینما این روزها در کنار ساره بیات دیده می شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

به گزارش پایگاه خبری خانه فوتبال: یکتا ناصر عکس جدید خود و همسرش در آلمان را منتشر کرد. یکتا ناصر بازیگر جوان و همسر منوچهر هادی کارگردان معروف است. یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. یکتا ناصر در سریال ها و فیلم های زیادی از جمله آثار همسرش ایفای نقش کرده است. یکتا ناصر فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد. 

یکتا یکتا ناصر بازیگر توانمند سینما و تلویزیون است. یکتا ناصر با منوچهر هادی کارگردان سریال دل ازدواج کرده است. یکتا ناصر یک دختر دارد. یکتا ناصر وارد چهارمین سالگرد زندگی مشترک خود شد. یکتا ناصر فعالیت هنری خود را با سریال گلهای کاغذی شروع کرد.

منوچهر هادی کارگردان سریال دل با انتشار عکسی در صحفه شخصی اش سالگرد ازدواجش با یکتا ناصر را به وی تبریک گفته است و خانم بازیگر نیز دلنوشته ای همراه با عکسی زیبا منتشر کرده بود. وی نوشت: منوچهر هادی : ❤️ بیست اسفند چهارمین سال زندگی مشترکمان برای همه خانواده های سرزمینم روزهای خوب و آرامی را آرزو میکنم.

یکتا ناصر نیز در پستی اینستاگرامی نوشت: این روزها بیشتر میدانم که عشق چه مأواى است براى پناه بیستم اسفند #منوچهرهادی #یکتا_ناصر #سالگردازدواجمون_مبارک

یکتا ناصر و منوچهر هادی چهرهه ای مشهور هنری با انتشار عکس های در صحفه شخصی خود از چهارمین سالگرد ازدواج خود خبر داده و این اتفاق شیرین را جشن گرفته اند. گفتنی است این زوج در ۲۰ اسفند ماه سال ۹۴ زندگی مشترکشان را شروع کرده اند و اکنون دختر کوچولوی شیرین زبان به نام سوفیا دارند. در ادامه عکس های از سالگرد ازدواج یکتا ناصر و منوچهر هادی را در Niksalehi مشاهده کنید

منوچهر هادی در مصاحبه ای درباره روز ازدواجش گفته بود که : مهمترین اتفاق زندگی من در سال ۹۴، آغاز زندگی با یکتا ناصر بود که در روز پنجشنبه ۲۰ اسفند این عمل انجام شد. از این بابت خوشحالم چرا که امید من در زندگی با این کار بیشتر شد.

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است. وی در ۱۹ سالگی به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرده و در تست انتخاب بازیگر شرکت نمود بطوریکه در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد.

یکتا ناصر پس از بازی درسریال گلهای کاغذی، کماکان فعالیتهای خویش را ادامه داده و در چند مجموعه تلویزیونی دیگر نیز بازی کرد؛ تا اینکه در سال ۱۳۸۰ با ایفای نقش در فیلم ساقی رسماً فعالیت خود را در سینما آغاز نمود. او در این مدت وارد دانشگاه نیز شد و در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل گردید.

یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینمای ایران است. این زوج صاحب فرزندی به نام سوفیا هستند. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما