کد خبر: 635505
تاریخ انتشار :

مرجان گلچین

تسلیت : مرجان گلچین داغدار شد

مرجان گلچین در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

مه شو :  مرجانه گلچین در دوم اسفند ماه سال 1347در تهران متولد شد. پدرش آذری و مادرش شمالی است. او فرزند آخر خانواده بوده و شش خواهر و برادر دارد. او در کودکی پدرش را از دست داده است.مرجان گلچین بازیگر سینما و تلویزیون در غم از دست دادن مادرش داغدار شد.این غم گران را به مرجان گلچین و خانواده محترمش تسلیت می گوید و برای آن مرحومه آمرزش الهی مسئلت دارد.مرجانه گلچین در دوم اسفند ماه سال 1347در تهران متولد شد. پدرش آذری و مادرش شمالی است. او فرزند آخر خانواده بوده و شش خواهر و برادر دارد. او در کودکی پدرش را از دست داده است.مرجان+گلچین

مرجانه گلچین خواهرمنیژه گلچین (بازیگر) و دخترعموی مرحومه نادیا دلدار گلچین (بازیگر) است.مرجانه گلچین همچنین  همسر کریم آتشی تهیه کننده و کارگردان سینما بود که طلاق گرفته است.

در نیمه دوم دهه شصت، بازیگر معروف و مشهور سریالهای تلویزیون بود و اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد توانست چهره قابل قبولی در میان عامه تماشاگران از خود به نمایش بگذارد.

در سنین نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و پس از چهار سال در رشته تخصصی نوازندگی تئاتر فارغ التحصیل شد و پس از آن به تشویق خواهرش منیژه که خود در آن زمان بازیگر بود بر روی صحنه ی تئاتر رفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما