کد خبر: 227149
تاریخ انتشار :

شیطنت جدید سعودی ها علیه زائرین ایرانی /العربیه: علت ممانعت عربستان از ورود هواپیمای زائران ایرانی به جده، نداشتن ویزا بود!

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز شبکه تلویزیونی العربیه در خبری فوری گزارش داد: هواپیمایی عربستان با ورود هواپیمای حامل زائران ایرانی که دویست و شصت زائر به همراه داشت به کشورش مخالفت کرد.
به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ هواپیمایی عربستان علت این مخالفت را نداشتن ویزا برای ورود به آسمان عربستان عنوان کرد.
العربیه: علت ممانعت عربستان از ورود هواپیمای زائران ایرانی به جده، نداشتن ویزا بود!
قابل ذکر است، حدود سیصد زائر عمره که ساعتی پیش اصفهان را به مقصد جده با پرواز شماره 1516 شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ترک کرده ‌بودند تا به زیارت خانه خدا مشرف شوند، با ممانعت هواپیمایی عربستان به اصفهان بازگشتند و در بلاتکلیفی به سر می‌برند.
ماجرا از آنجا آغاز شد که کادر پروازی بوئینگ 747 ایرانی یک ساعت از پرواز گذشته، در حوالی مرزهای هوایی عربستان متوجه شدند اجازه ورود به این کشور و فرود در جده را ندارند و ناچار به بازگشت به کشورمان شدند.
گفتنی است این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که طی روزهای گذشته و در پی انتشار خبر تجاوز دو پلیس فرودگاه جده به نوجوانان ایرانی، موجی از خشم و نفرت کشورمان را فرا گرفت و علاوه بر رغم خوردن واکنش های مختلف، برخی از مردم با راه اندازی کمپین های اینترنتی، خواستار لغو پروازهای عمره به مقصد این کشور شدند.
منبع: انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما