کد خبر: 483236
تاریخ انتشار :

سردار سدهی: رژیم صهیونیستی به ایران حمله کند، با خاک یکسان شدن تل آویو و حیفا حتمی است

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار عباس سدهی رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح، در مراسم رونمایی از ۳ کتاب «الگوی فرماندهی مطلوب» که صبح امروز (شنبه) در ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد با بیان اینکه آنچه در این سه کتاب وجود دارد فرازهای از مکتب انقلاب اسلامی با محوریت ولایت فقیه است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در طول این چهار دهه ویژگی های خودش را به خوبی نشان داده و با وجود فضای سختی که برای امام خمینی(ره) ایجاد کرده بودند که ارتش تهدید است نه یک فرصت، اما ایشان در بیانیه ای اعلام کردند که ارتش امروز ارتش محمدی است و تاکید کردند مخالفت با ارتش مخالفت با خدا و پیامبر خدا است و ارتش باید در خیابان ها رژه بروند.
به گزارش نامه نیوز، سردار سدهی به تسخیر لانه جاسوسی امریکا، حادثه طبس و جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: در همه شرایط و مسائل شاهد رهبری شایسته و مدبرانه ولایت فقیه بوده ایم. مکتب دفاعی انقلاب اسلامی با رهبری ولایت فقیه به خوبی از اهداف انقلاب دفاع کرد.
وی با ذکر تفاوت های ارتش قبل و بعد انقلاب اسلامی، تصریح کرد: مکتب دفاعی انقلابی اسلامی ارتش، سپاه و بسیجی را به وجود آورد که توانست هشت سال مقابل ارتش رژیم بعث عراق و حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای آن ایستادگی کند و موجب شود که دشمن به هیچ یک از اهداف خودش نرسد.
سردار سدهی افزود: این مکتب دفاعی با مشاوره هایی که به جبهه مقاومت و به خواست دولت های قانونی این کشورها داد، موجب شد تروریست های تکفیری و همه حامیانش در سوریه و عراق به اهدافشان نرسند و شکست بخورند.
وی با اشاره به سه کتاب رونمایی شده در همایش الگوهای فرماندهی مطلوب، گفت: در این آثار تمامی آنچه برای یک فرمانده مورد نیاز است آورده شده به گونه ای که می توانم بگویم تا کنون چنین کتابی در نیروهای مسلح نوشته نشده است.
رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح، تصریح کرد: امروز نیروهای مسلح از ارتش ، سپاه و بسیج آمادگی دارند هر راهبردی که فرمانده معظم کل قوا بفرمایند را اجرا کنند و به همین دلیل است که دشمن بخوبی می داند که دوران «بزن و در رو» تمام شده و نمونه آن، پاسخ موشکی به اقدام تروریستی در مجلس و حرم امام خمینی (ره) بود که با شش موشک دقیق، مورد هدف قرار داده شدند و هر ۶ موشک هوافضای سپاه که به مقر تروریستهای داعش در دیرالزور شلیک شدند، بدون هیچگونه خطایی به مرکز هدف های تعیین شده اصابت کرد.
سردار سدهی در پایان تاکید کرد: رژیم صهیونیستی هم اگر بخواهد نفهمی کند و به جمهوری اسلامی ایران حمله کند، باید بداند که یکسان شدن حیفا و تل آویو با خاک، حتمی خواهد بود.
منبع: مهر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما