کد خبر: 566480
تاریخ انتشار :

ملکه بریتانیا در جستجوی مدیر اینستا و توییتر / یک وعده غذای گرم و ۸۵۰ میلیون تومان حقوق!

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ملکه بریتانیا در جستجوی مدیر اینستا و توییتر / یک وعده غذای گرم و ۸۵۰ میلیون تومان حقوق!

به گزارش نامه نیوز، ملکه الیزابت با داشتن حدود هفت میلیون فالوئر از شاخ‌های اینستاگرام است و خاندان سلطنتی بریتانیا برای ارائه چهره‌ای مناسب از او می‌خواهند مدیریت صفحه‌های شخصی ملکه را دست یک فرد مطمئن و کاردرست بدهند. از این رو، یک آگهی استخدام در شبکه لینکداین منتشر شده و تا امروز ۲۰۰ نفر آمادگی خود را برای اقامت در کاخ باکینگهام و مدیریت حساب‌های کاربری ملکه بریتانیا اعلام کرده‌اند.

ملکه بریتانیا راز تناسب اندامش را فاش کرد / الیزابت سیب‌زمینی نمی‌خورد

فردی که در نهایت بتواند شغل مدیریت حساب‌های توییتر و اینستاگرام ملکه را از آن خود کند، سالانه ۴۵ تا ۵۰ هزار پوند (۷۵۰ تا ۸۵۰ میلیون تومان) دستمزد می‌گیرد (بسته به کم و زیاد بودن تجربه) و باید راهبردهای دیجیتال و فضای مجازی ملکه الیزابت و گروهی کوچک از کارشناسان شبکه‌های اجتماعی را مدیریت کند. مسئول شبکه‌های اجتماعی ملکه دوشنبه تا جمعه در باکینگهام مشغول کار می‌شود و همه رویدادها را پوشش می‌دهد؛ از بازدیدهای رسمی تا مراسم اهدای جوایز و امور سلطنتی.

یک وعده غذای روزانه و ۳۳ روز مرخصی در سال از دیگر مزایایی است که مسئول فضای مجازی ملکه الیزابت از آن برخوردار می‌شود. علاقه‌مندان تا ۲۴ دسامبر فرصت دارند آمادگی خود را برای به دست آوردن این موقعیت شغلی اعلام کنند و برنده نهایی احتمالا تا پیش از آغاز سال ۲۰۲۰ کار خود را در کاخ باکینگهام آغاز می‌کند.

نخستین توییت ملکه سال ۲۰۱۴ پس از بازدید از موزه علم لندن منتشر شد. حساب کاربری خاندان سلطنتی بریتانیا ۶.۹ میلیون فالوئر در اینستاگرام، پنج میلیون لایک در فیس‌بوک و ۴.۱ میلیون فالوئر در توییتر دارد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما