کد خبر: 600634
تاریخ انتشار :

مرگ جوان آمریکایی بر اثر تیراندازی در نزدیکی تجمع حامیان بایدن

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

منابع رسانه‌ای از مرگ یک جوان آمریکایی بر اثر تیراندازی در نزدیکی محل تجمع حامیان جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری این کشور در شهر سیاتل خبر دادند.

بنا بر گزارشی که خبرگزاری اسپوتنیک منتشر کرد، اوایل بامداد هشتم نوامبر (۱۸ آبان) در حالی که حامیان جو بایدن برای جشن گرفتن اعلام پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مرکز شهر سیاتل تجمع کرده بودند، تیراندازی جان یک جوان ۳۱ ساله را گرفت.

اداره پلیس سیاتل اعلام کرد، این اداره در حال تحقیق درباره مرگ این آمریکایی است که در نتیجه تیراندازی در نزدیکی محل تجمع حامیان بایدن زخمی شد و در بیمارستان جان سپرد.

طبق گزارش رسانه‌های آمریکایی، در نزدیکی محل تیراندازی منجر به این جوان آمریکایی یک اسلحه دستی پیدا شد اما تاکنون هیچ فردی به عنوان مظنون این تیراندازی دستگیر نشده است.

پلیس و رسانه‌های آمریکایی به توضیح بیشتری درباره هویت مقتول و اینکه چه کس یا کسانی مظنون به کشتن او هستند، اشاره نکرده‌اند.

مرگ یک نفر در نزدیکی محل جشن گرفتن طرفداران بایدن در سیاتل در بحبوحه تنش‌ها در آمریکا بر سر اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفته است.

به رغم اعلام پیروزی بایدن در انتخابات از سوی رسانه‌های آمریکایی از قبیل شبکه جمهوری‌خواه فاکس نیوز، ترامپ ضمن تاکید بر تقلب گسترده در انتخابات، خود را پیروز خوانده و از پیگیری حقوقی و شکایت برای احقاق حق خود خبر داده است.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما