کد خبر: 603312
تاریخ انتشار :

توییت دختر ترامپ درباره بازجویی از خود

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

بنابر گزارش اسپوتنیک، ایوانکا ترامپ با سیاسی خواندن این پرونده در توییتی خاطرنشان کرد، "من این هفته بیش از پنج ساعت را صرف شهادت دادن به دفتر دادستان کل تحت کنترل دموکراتها در شهرستان کلمبیا (نیویورک) کردم. من در مورد قیمت ها (اتاق ها) در هتل ترامپ هنگام مراسم تحلیف مورد بازجویی قرار گرفتم ... این "تحقیق" دیگر با انگیزه سیاسی ، تجلی انتقام جویی و اتلاف بیهوده پول مالیات دهندگان است".

وی نسخه ای از ایمیل خود را در دسامبر 2016 ضمیمه کرد که در آن از شخصی ناشناس دعوت کرد که با هتل ترامپ تماس گرفته و در مورد قیمت اتاق صحبت کند. در این ایمیل گفته می شود: "این باید یک قیمت مناسب در بازار باشد".

ایوانکا ترامپ در حالی دست به انتشار این توییت زده است که روز گذشته /پنجشنبه/ رسانه های خبری از دفتر دادستان کل ناحیه کلمبیا در آمریکا خبرهایی منتشر کردند مبنی بر این که دادستان این ناحیه، ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور این کشور را روز سه‌شنبه برای ارائه توضیح درباره یک پرونده فساد مالی فراخوانده است. «کارل رِیسین» دادستان کل ناحیه کلمبیا از دختر و مشاور ارشد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در مورد تخلفات مالی توضیح خواسته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما