کد خبر: 608056
تاریخ انتشار :

سید رضا اکرمی: مشکل کشور از دست رفتن وحدت است

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، سال آینده نه تنها از حیث برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری سال مهم و سرنوشت‌سازی برای کشور است که آغاز سال ۱۴۰۰ و پایان یافتن دفتر تاریخ در سال‌های ۱۳۰۰ با توجه به تغییر و تحولات روز دنیا، شرایط و چشم‌اندازهای خاصی برای کشور رقم می‌زند.

سید رضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارز، درباره مهم‌ترین مشکل کشور در سال پایانی سده ۱۳۰۰ در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین از تنش‌های سیاسی و دعواهای جناحی می‌گوید و مشکل کشور را از دست رفتن وحدت می‌داند.

اکرمی با تاکید بر این نکته که وحدت مهم‌ترین رکن عرصه تهدید و فرصت برای نظام جمهوری اسلامی در یک دهه پیش روست توضیح داد: هر اندازه بتوانیم در داخل کشور و در بین نیروهای سیاسی به توافق و تفاهم نظری درباره سیاست اقتصادی و اخلاقی‌مان برسیم، به اصل وحدت و اتحاد نزدیک می‌شویم.

او ادامه داد: وحدت اصلی است که بزرگ‌ترین فرصت و تهدید شمرده می‌شود؛ اگر به آن چنگ بیندازیم فرصت را از دست نداده‌ایم، اما اگر از آن دور شویم شروع موج و سیل تهدیدها علیه ما خواهد بود.

اکرمی در آخر گفت: با حفظ وحدت به طور یقین هیچ قدرتی نمی‌تواند مقابل ما عرض اندام کند. ظرفیت اقتصادی، اجتماعی، صنعتی و کشور بسیار بالا و قابل توجه است و اگر ظرفیت‌ها را خوب بشناسیم و به دور از حواشی روی آنها کار کنیم، قطعاً هیچ دشمن خارجی‌ای توان پیگیری اهداف خود علیه ما را نخواهد داشت.

چکیده گفت‌و‌گو با سید رضا اکرمی

-اگر به وحدت چنگ بیندازیم فرصت را از دست نداده‌ایم، اما اگر از آن دور شویم شروع موج و سیل تهدیدها علیه ما خواهد بود -با حفظ وحدت به طور یقین هیچ قدرتی نمی‌تواند مقابل ما عرض اندام کند -مشکل کشور از دست رفتن وحدت است

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما