کد خبر: 608344
تاریخ انتشار :

استقبال از غیبت بزرگ ترامپ

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ایرنا از شبکه سی ان ان، سناتور جمهوریخواه لیندسی گراهام یکی از متحدین دیرین ترامپ گفت: فکر می کنم که رئیس جمهوری همچنان جایگاه مهمی در حزب جمهوریخواه دارد و من از ترامپ درخواست کرده ام که از قدرت به صورت عاقلانه استفاده کند. کلیک کنید:داماد قاتل دستگیر شد/ مرد بی رحم خانواده زنش را سلاخی کرد+جزئیات باورنکردنی
سناتور گراهام که در روزهای اخیر حمایت ویژه ای از ترامپ به نمایش گذاشته است با تصمیم دموکرات ها برای استیضاح مجدد رئیس جمهوری بشدت مخالفت اما از ترامپ به دلیل تحریک هواداران برای هجوم به ساختمان کنگره در ششم ژانویه (۱۷ دی) انتقاد کرد.
سناتور ایالت کارولینای جنوبی افزود که اوایل این هفته با ترامپ به تگزاس سفر کرده و دوست داشته تا وقت خود را با رئیس جمهوری بگذراند.
گراهام گفت: می خواستم زمانی که ترامپ از امنیت مرزها سخن می گفت من آنجا باشم.
سناتور جمهوریخواه خاطر نشان کرد که ترامپ دوست او است اما آنچه او در ششم ژانویه انجام داد در بسیاری از موارد اشتباه بود، من نمی خواهم با اقدامات آشوبگران جنبش از بین برود.
حامیان ترامپ با ادعای ایجاد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ به ساختمان کنگره حمله کردند و در این یورش خشونت طلبانه ۶ نفر جان خود را از دست دادند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما