کد خبر: 609745
تاریخ انتشار :

واکنش قاطع جهانگیری به تهدید صهیونیست‌ها به حمله به ایران

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با دستور وی به نوبخت و همتی در زمینه شفاف سازی هزینه‌کرد ارز یک میلیارد یورویی از صندوق توسعه ملی، اظهار داشت: گزارش را به مردم دادیم. گزارشی از سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و وزارت بهداشت و درمان گرفتم و روی گزارش نوشتم که حتما منعکس شود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد هشدار رژیم صهیونیستی نسبت به برنامه‌ریزی برای حمله به ایران، عنوان کرد: اسرائیل در حدی نیست که در رابطه با این موضوع اظهار نظر کند.

معاون اول رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که برخی خبرها حکایت از این دارد که شما گزینه اصلی اصلاح‌طلبان در انتخابات سال ۱۴۰۰ هستید، گفت: عجله نکنید، آن‌قدر صحبت می‌کنم که خسته شوید.

گفتنی است؛ رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی نسبت به احتمال بازگشت دولت «جو بایدن» رئیس‌جمهوری جدید آمریکا به برجام هشدار داده و آن را از نظر عملیاتی و راهبردی، زیان‌بار خواند. این مقام صهیونیست طی تهدیدهایی پوشالی، گفت که به نیروهایش دستور داده است آمادگی برای حمله احتمالی به ایران در سال جاری میلادی را افزایش دهند و در ادامه مواضع بی‌اساس خود گفت که فرمان لازم را در این زمینه به ارتش داده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما